Takvim gazetesi manşetleri 10 Mart 2017 Takvim gazete oku -...

Takvim gazetesi manşetleri 10 Mart 2017 Takvim gazete oku - Gazeteler

10 Mart 2017 Takvim gazetesi bu sabah Yalan dolar manşetini attı. Takvim'de günün önemli haberleri o başlıklara böyle yansıdı. Takvim gazetesinin bugünkü manşetleri, 1.sayfasında hangi başlıkları attı. Takvim gazetesi oku 10 mart Cuma yerel ve ulusal diğer tüm gazeteler.

10 Mart 2017 - 07:35

 Takvim gazetesi manşetinde 10 Mart 2017 Cuma sabahında hangi haberleri bugünkü 1.sayfasından gördü. Takvim gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 10 Mart 2017 - İstanbul

Takvim gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

10 Mart 2017 Takvim 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Bankalar emeklileri çekmek için kapışıyor: Promosyon çılgınlığı, Hangi banka hangi imkanı sunuyor? Prim borcu siliniyor, Kıdem tazminatına devlet garantisi, Altın vuruş, Avantajı Cuptık, Şaman çelişki, Dolarla ilgili komik ifadeler: İyi salladılar, Seri ceza, Dreamatik son, Yetkisiz servis, Biten hayat, Bodrum canavarı başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Devlete sızmak için hayatı boyunca yalan söyleyen FETÖ'cüler, darbe kalkışmasında kıskıvrak yakalandı. Ama hepsi suçunu inkar etti, örgütün verdiği 1 dolarlar için bile yalana sığındı haberine geniş yer veren gazete, "Yalan dolar" manşetini attı.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 10 Mart 2017 Takvim Gazetesi manşetleri

10 Mart 2017 Takvim Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..