Reklamı Geç
Takvim Gazetesi manşetleri - 11 Ocak 2017 Gazeteler Takvim gazete...

Takvim Gazetesi manşetleri - 11 Ocak 2017 Gazeteler Takvim gazete oku

11 Ocak 2017 Takvim gazetesi. Takvim gazetesi manşetlinde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları , Gaziantep saldırısı gazete başlıklarına böyle yansıdı. Takvim gazetesinin bugünkü manşetleri, 1.sayfasında hangi başlıkları attı. Takvim gazetesi oku salı günü 11 Ocak sabahı yerel ve ulusal diğer tüm gazeteleri emlakpencerem.com da

11 Ocak 2017 - 07:26

Takvim gazetesi manşetinde 11 Ocak 2017 çarşamba sabahıi, Takvim gazetesinin bugünkü 1.sayfasını okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 11 Ocak 2017 - İstanbul

Takvim gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

11 Ocak 2017 Takvim 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Emekliye ek ikramiye rehberi, Çalışana yıllık tazminat 4.426 lira üst manşetleriyle güne başlayan Takvim gazetesi, Fenerbahçe'nin transfer haberi, "Lens Harekatı" başlığı, Galatasaray'ın transfer çalışmalarından "Aslan'ın Vidası" başlıklarına üstten yer verdi.

Külliye'de Kaymakamları ağırlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, kirli ittifaklara meydan okudu. "Güçlenen bir ülke olduğumuz için saldırılar yapılıyor. Gerekeni de kendi evlatlarımızla yapacağız" şeklinde konuşmasını ana manşetine taşıyan Takvim gazetesi "Büyük saldırı altındayız" manşetini attı.

İstanbul Ataköy 5.Kısım'da cenaze namazı esnasında yaşanan tente faciasına yer veren Takvim, " Tente Faciası" başlığını attı.

Reina katliamcısına yer veren Takvim "Yüzündeki sahte yarayla kaçtı" başlığını attı.

 İstanbul ve Türkiye genelinde etkisini arttıran soğuk ve kar yağışına ilişkin önemli ayrıntıarı manşetine taşıyan Takvim gazetesin oku.

Takvim gazetesi 1.sayfasına haberi taşıdı. 

Gazete Manşetleri oku!

İşte 11 Ocak 2017 Takvim Gazetesi manşetleri

11 Ocak 2017 Takvim Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..