Reklamı Geç
Takvim gazetesi manşetleri 13 Mart 2017 Takvim gazete oku -...

Takvim gazetesi manşetleri 13 Mart 2017 Takvim gazete oku - Gazeteler

13 Mart 2017 Takvim gazetesi bu sabah İşte Havrupa medeniyeti: Hoştlanda manşetini attı. Takvim'de günün önemli haberleri o başlıklara böyle yansıdı. Takvim gazetesinin bugünkü manşetleri, 1.sayfasında hangi başlıkları attı. Takvim gazetesi oku 13 mart Pazartesi yerel ve ulusal diğer tüm gazeteler.

13 Mart 2017 - 08:50

 Takvim gazetesi yeni haftanın ilk gününe girildiğinde manşetinde 13 Mart 2017 Pazartesi sabahında hangi haberleri bugünkü 1.sayfasından gördü. Takvim gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 13 Mart 2017 - İstanbul

Takvim gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

13 Mart 2017 Takvim 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Emekliye promosyon tek tıkla hesabınızda, Memurlara da çifte emeklilik şansı, 4/C'li çalışana süt izni müjdesi, Kartal cepten yedi, Kanser koltukta, Bebek Kavgası: Serenay'ın iddiası; Çocuk kariyere engel, Neslihan'ın cevabı; Olaya yanlış bakıyor başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Hollanda polisi, Rotterdam'da 6 saat rehin tuttuğu Aile Bakanı Kaya'yı zorla Almanya'ya yolladı. BU skandalı protesto eden Türkler'e de atlarla itlerle saldırdı haberine geniş yer veren gazete, "İşte Havrupa medeniyeti: Hoştlanda" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bedelini ödeyecekler,

Bakan Kaya skandal geceyi anlattı: Çok kanba çirkin sert haberlerine yer verdi.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 13 Mart 2017 Takvim Gazetesi manşetleri

13 Mart 2017 Takvim Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..