Reklamı Geç
Takvim gazetesi manşetleri 13 Mayıs 2017 Takvim gazete oku -...

Takvim gazetesi manşetleri 13 Mayıs 2017 Takvim gazete oku - Gazeteler

Takvim gazetesi bu sabah Cumhurbaşkanı Erdoğan; Bu görüşmede virgül değil noktayı koyacağız manşetini atarken, başlıklarına son haberler böyle yansıdı. Takvim gazetesinin bugünkü manşetleri, 1.sayfasında hangi başlıkları attı. Takvim gazetesi oku 13 Mayıs 2017 Cumartesi günü sabahı yerel ve ulusal diğer tüm gazeteler.

13 Mayıs 2017 - 07:41

Hafta sonun Takvim gazetesi manşetinde 13 Mayıs 2017 Cumartesi günü hangi haberleri bugünkü 1.sayfasından gördü. Takvim gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 13 Mayıs 2017 - İstanbul

Takvim gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

13 Mayıs 2017 Takvim 1.sayfa manşetleri başlıklarında, 80 bin yeni öğretmen alınacak, Kamuya binlerce memur aranıyor, Emekliye yaz bereketi, Tazminata devlet desteği, Fener'den çifte bomba Navas+Clichy, Badstuber teklifi, Rüya bitti, Ya benimsin ya toprağın, Köşk atta, Domates 1.5 lira, Vatani görev, Beşikte cinayet, Timsah gözyaşları, Gurur bank başlıklarıyla haberlere geniş yer verdi.

Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çin ve ABD seyahatine çıkarken, Ankara'da soruları cevapladı. Beyaz Saray'daki zirve öncesinde Washington'a çağrı yaptı haberine geniş yer veren gazete, "Bu görüşmede virgül değil noktayı koyacağız" manşetini attı.

alezya, baskılara boyun eğmedi. Tutukladığı 3 FETÖ'cüyü paketleyip gönderdi haberine yer veren gazete, "Paket servis" manşetini attı.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 13 Mayıs 2017 Cumartesi Takvim Gazetesi manşetleri

takvim gazetesi manşetleri

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..