Takvim gazetesi manşetleri 13 Temmuz Takvim gazete oku - Gazeteler

Takvim gazetesi manşetleri 13 Temmuz Takvim gazete oku - Gazeteler

Takvim gazetesi bu sabah "ABD uygun görürse Türkiye'ye dönerim; Coni nasıl isterse" manşetini atarken, başlıklarına son haberler böyle yansıdı. Takvim gazetesinin bugünkü manşetleri, 1.sayfasında hangi başlıkları attı. Takvim gazetesi oku 13 Temmuz 2017 Perşembe günü sabahı yerel ve ulusal diğer tüm gazeteler.

13 Temmuz 2017 - 07:32

13 Temmuz 2017 Perşembe günü hangi haberleri bugünkü 1.sayfasından gördü. Takvim gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 13 Temmuz 2017 - İstanbul

FETÖ elebaşı Gülen, 15 Temmuz kanlı darbe girişiminin yıldönümünde CIA'nın darbe girişiminin olduğunu bu sözlerle itiraf etti haberine geniş yer veren gazete, "ABD uygun görürse Türkiye'ye dönerim; Coni nasıl isterse" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, FETÖ davaları ve PKK terörü ile mücadelede önemli mesafe alındığını belirtti ve ekledi haberine geniş yer veren gazete, "Ohal Müjdesi" manşetini attı.

13 Temmuz 2017 Takvim 1.sayfa manşetleri başlıklarında, Takvim ve diğer gündeme dair tüm gazetelerin manşetlerine alttaki bağlantıdan ulaşablirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 13 Temmuz Perşembe Takvim Gazetesi manşetleri

takvim gazetesi manşetleri,

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..