Reklamı Geç
Takvim gazetesi manşetleri 14 Mart 2017 Takvim gazete oku -...

Takvim gazetesi manşetleri 14 Mart 2017 Takvim gazete oku - Gazeteler

14 Mart 2017 Takvim gazetesi bu sabah Cumhurbaşkanı erdoğan: Merkel sana yazıklar olsun manşetini attı. Takvim'de günün önemli haberleri o başlıklara böyle yansıdı. Takvim gazetesinin bugünkü manşetleri, 1.sayfasında hangi başlıkları attı. Takvim gazetesi oku 14 mart Salı günü sabahı yerel ve ulusal diğer tüm gazeteler.

14 Mart 2017 - 10:00

 Takvim gazetesi manşetinde 14 Mart 2017 Salı günü sabahında hangi haberleri bugünkü 1.sayfasından gördü. Takvim gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 14 Mart 2017 - İstanbul

Takvim gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

14 Mart 2017 Takvim 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Emekliye promosyon 500 tl'ye çıktı, İşsiz kalana ikinci maaş, 3 haftada tazminat, Kocaman revizyon, Özlem Kaya: Vatan özlemi başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hollanda'ya desteğini açıklayan Alman Başbakan Merkel'e sert cevap verdi. Bu ülkenin patronu biziz diyen Rutte'ye de Benim ülkemin patronu Millettir mesajı verdi haberinegeniş yer veren gazete, "Merkel sana yazıklar olsun" manşetini attı.

Hollanda başbakanı Rutte, gurbetçilerimizin üzerine köpeklerini gönderdi. Türkiye ile ilişkileri dinamitledi. Sonra da çıkıp Çok İyidiler diyerek o itleri tebrik etti haberi için, "İt is Rutte" manşetini attı.

Avrupa 16 Nisan'da sandıktan Hayır çıkması için terör örgütlerini bile devreye soktu: Hainlerden hayır Cephesi" başlığıyla haberi okuyucusuna duyurdu.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 14 Mart 2017 Takvim Gazetesi manşetleri

14 Mart 2017 Takvim Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..