Takvim gazetesi manşetleri 14 Temmuz Takvim gazete oku - Gazeteler

Takvim gazetesi manşetleri 14 Temmuz Takvim gazete oku - Gazeteler

Takvim gazetesi bu sabah "Herokiri", "15 Temmuz gazisinden Erdoğan'a: Başgazimiz" manşetlerini atarken, başlıklarına son haberler böyle yansıdı. Takvim gazetesinin bugünkü manşetleri, 1.sayfasında hangi başlıkları attı. Takvim gazetesi oku 14 Temmuz 2017 Cuma günü sabahı yerel ve ulusal diğer tüm gazeteler.

14 Temmuz 2017 - 07:56

14 Temmuz 2017 Cuma günü hangi haberleri bugünkü 1.sayfasından gördü. Takvim gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 14 Temmuz 2017 - İstanbul

Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Erdoğan'a suikast timindeki FETÖ'cü alçak hapiste de akıllanmadı. Mahkemeye Kahraman yazılı tişörtle çıktı. Kendi kuyusunu kazdı haberine geniş yer veren gazete, "Herokiri" manşetini attı. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, eşi Emine Erdoğan'la katıldığı anma töreninde şehit çocuklarıyla yakından ilgilendi haberine geniş yer veren gazete, "15 Temmuz gazisinden Erdoğan'a: Başgazimiz" manşetini attı.

14 Temmuz 2017 Takvim 1.sayfa manşetleri başlıklarında, Takvim ve diğer gündeme dair tüm gazetelerin manşetlerine alttaki bağlantıdan ulaşablirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 14 Temmuz Cuma Takvim Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..