Takvim gazetesi manşetleri 15 Mart 2017 Takvim gazete oku -...

Takvim gazetesi manşetleri 15 Mart 2017 Takvim gazete oku - Gazeteler

15 Mart 2017 Takvim gazetesi bu sabah De Geert Lan manşetini attı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın flaş açıklamaları Takvim'de günün önemli haberleri o başlıklara böyle yansıdı. Takvim gazetesinin bugünkü manşetleri, 1.sayfasında hangi başlıkları attı. Takvim gazetesi oku 15 mart Çarşamba günü sabahı yerel ve ulusal diğer tüm gazeteler.

15 Mart 2017 - 07:29

 Takvim gazetesi manşetinde 15 Mart 2017 Çarşamba günü sabahında hangi haberleri bugünkü 1.sayfasından gördü. Takvim gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 15 Mart 2017 - İstanbul

Takvim gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

15 Mart 2017 Takvim 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Cumhurbaşkanı Erdoğan söz verdi: Sağlıkçıya erken emeklilik müjdesi, Emekliye promosyonda cayma hakkı, İşini taşıyanlara 1 milyon TL teşvik, Şükran günü, Kalbimdeki düşman, Barışa gelin, Bakan Çavuşoğlu: Kapıları açıyoruz, Arupa'da Başörtüsü yasağı, Kangal Alman kurdu'na karşı başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Başbakan Yıldırım kritik gecedeki görüşmeyi anlattı: Mark Rutte özür diledi başlığıyla habere yer verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hollanda'nın küstah liderlerine haddini bildirdi. Gurbetçilere de yol gösterdi: Bunlara oy vermeyin çağrısı yaptı habere geniş yer veren gazete, "Cibilliyetsizler" manşetini attı.

Takvim gazetesi ana sayfasından bu sabah, Türk ve müslüman düşmanı ırkçı lider Wilder, tam sahtekar çıktı. Aslen Hollandalı değil Endonezyalı bir Yahudi'nin oğlu olduğu ve saçlarını her gün sarıya boyattığı anlaşıldı haberine yer veren gazete, "De Geert Lan" manşetiyle habere yer verdi.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 15 Mart 2017 Takvim Gazetesi manşetleri

15 Mart 2017 Takvim Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..