Takvim gazetesi manşetleri 16 Mart 2017 Takvim gazete oku -...

Takvim gazetesi manşetleri 16 Mart 2017 Takvim gazete oku - Gazeteler

16 Mart 2017 Takvim gazetesi bu sabahTürkiye'de atamadığı manşeti Almanya'da attı: Aydın bey Bildiğiniz gibi manşetini attı. Takvim'de günün önemli haberleri o başlıklara böyle yansıdı. Takvim gazetesinin bugünkü manşetleri, 1.sayfasında hangi başlıkları attı. Takvim gazetesi oku 16 mart Perşembe günü sabahı yerel ve ulusal diğer tüm gazeteler.

16 Mart 2017 - 07:46

 Takvim gazetesi manşetinde 16 Mart 2017 Perşembe günü sabahında hangi haberleri bugünkü 1.sayfasından gördü. Takvim gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 16 Mart 2017 - İstanbul

Takvim gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

16 Mart 2017 Takvim 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Emekliye promosyon çıtası yükseldi, Tapu harcı düşürüldü, 11.5 milyar liralık prim borcu sıfırlanıyor, Torun parası almak için geç kalmayın, Fener'den Enes harekatı, Aslan'a 2. Baliç, Felce karşı biberiye, Moral bozan kare, Cani yakalandı, Aşırı ağrı kesici böbrek düşmanı, Kulaklık bombası başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Aydın Doğan'ın Alman ortağı Bild, Avrupa'daki faşist saldırıları bir kenara bıraktı. Türkiye'yi karaladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'a saldırdı haberine yer veren gazete, "Türkiye'de atamadığı manşeti Almanya'da attı: Aydın bey Bildiğiniz gibi" manşetini attı.

Siyaset Bilimci Prof. Dr. Hasan Küni, Batı'nın Türk ve Müslüman düşmanlığını ekonomi ve güç savaşlarını Takvim'e anlattı haberine yer veren gazete, "Vahşi batı" başlığını attı.

Firari Can Dündar'ın yalanlarını eski AB komiseri Verheugen suratına çarptı, "EWrdoğan diktatör! Hayır o bir demokrat!" manşetiyle haberi okuyucusuna duyurdu.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 16 Mart 2017 Takvim Gazetesi manşetleri

16 Mart 2017 Takvim Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..