Takvim gazetesi manşetleri 17 Mayıs 2017 Takvim gazete oku -...

Takvim gazetesi manşetleri 17 Mayıs 2017 Takvim gazete oku - Gazeteler

Takvim gazetesi bu sabah 3 net mesaj manşetini atarken, başlıklarına son haberler böyle yansıdı. Takvim gazetesinin bugünkü manşetleri, 1.sayfasında hangi başlıkları attı. Takvim gazetesi oku 17 Mayıs 2017 Çarşamba günü sabahı yerel ve ulusal diğer tüm gazeteler.

17 Mayıs 2017 - 07:28

Takvim gazetesi manşetinde 17 Mayıs 2017 Çarşamba günü hangi haberleri bugünkü 1.sayfasından gördü. Takvim gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 17 Mayıs 2017 - İstanbul

Takvim gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

17 Mayıs 2017 Takvim 1.sayfa manşetleri başlıklarında, 100 bin kişi daha iş sahibi olacak, Engelliler eski hükümlüler ev kadınları işe alıncak, Tazminatta iki seçenek, Asgari ücret oyununa son, Fenerbahçe'de hedef Gingac, Q7 isyanı, Hollywood Işıltısı, Dava da düştü, Çal kapı komşu, Tazyikli ölüm, Çekiçli vahşet, 61 yıllık vuslat, Bu tablo 45 milyon dolar, Mars'ta su var İzmir'de yok başlıklarıyla haberlere geniş yer verildi.

Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Beyaz Saray'da tarihi zirve, Erdoğan, ABD Başkanı Trump'la ilk yüz yüze görüşmeyi yaptı. Zirvenin ardından kameraların karşısına çıktı. Terör örgütü YPG'ye silah verilmesi, FETO'nun iadesi ve Suriye krizi hakkında Türkiye'nin taleplerini sıraladı haberine yer veren gazete, "3 net mesaj" manşetini attı.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 17 Mayıs 2017 Çarşamba Takvim Gazetesi manşetleri

takvim gazetesi

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..