Reklamı Geç
Takvim gazetesi manşetleri 17 Nisan 2017 Takvim gazete oku -...

Takvim gazetesi manşetleri 17 Nisan 2017 Takvim gazete oku - Gazeteler

Referandum sonrasında Takvim gazetesi bu sabah Zoru Başardık manşetini attı. Takvim'de günün önemli haberleri o başlıklara böyle yansıdı. Takvim gazetesinin bugünkü manşetleri, 1.sayfasında hangi başlıkları attı. Takvim gazetesi oku 17 Nisan 2017 Pazartesi günü sabahı yerel ve ulusal diğer tüm gazeteler.

17 Nisan 2017 - 07:24

Tarihi referandum sonrasında haftanın ilk iş gününde Refeandum sabahında, Takvim gazetesi manşetinde 17 Nisan 2017 Pazartesi günü hangi haberleri bugünkü 1.sayfasından gördü. Takvim gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 17 Nisan 2017 - İstanbul

Takvim gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

17 Nisan 2017 Takvim 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Atlarıyla itleriyle geldiler. Ankara'yı tehdit ettiler. Ama Türk milleti dün sandığa akın etti. Evet diyerek Yeni Türkiye'yi onayladı haberine yer veren gazete, "Batı saldırdı millet onların anlayacağı dilde cevap verdi" başlığını attı.

Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Erdoğan, oyunun rengi ne olursa olsun sandığa giden bütün vatandaşlara teşekkür etti. Kabul edilen Anayasa değişikliği için "Zoru Başardık" manşetini attı.

Başbakan Yıldırım balkon konuşmasında, "Teşekkürler Türkiye" dedi.

Ana muhalefet lideri Kılıçdaroğlu'nun sözlerine değinen gazete, "CHP sonuca da Hayır dedi. 

MHP lideri Bahçeli, "Herkes karara saygı duysun", Dış basın şoka girdi, Referandum notları...

Gazete Manşetleri oku!

İşte 17 Nisan 2017 Pazartesi Takvim Gazetesi manşetleri

 

2017/04/5443633.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..