Reklamı Geç
Takvim gazetesi manşetleri 18 Mart 2017 Takvim gazete oku -...

Takvim gazetesi manşetleri 18 Mart 2017 Takvim gazete oku - Gazeteler

18 Mart 2017 Takvim gazetesi bu sabah İttifak manşetini attı. Takvim'de günün önemli haberleri o başlıklara böyle yansıdı. Takvim gazetesinin bugünkü manşetleri, 1.sayfasında hangi başlıkları attı. Takvim gazetesi oku 18 Mart Cumartesi günü sabahı yerel ve ulusal diğer tüm gazeteler.

18 Mart 2017 - 08:06

 Takvim gazetesi manşetinde 18 Mart 2017 Cumartesi günü sabahında hangi haberleri bugünkü 1.sayfasından gördü. Takvim gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 18 Mart 2017 - İstanbul

Takvim gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

18 Mart 2017 Takvim 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Emeklinin kuruşu kuruşuna ikramiye tablosu kim ne kadar alacak?, İşten atılana 3 tazminat, Kocaman çelme, Kartal'a Fransız rakip, Müzik beynin gıdası, Seviyorum, Kalbi kırıldı, Kayyum baba, Dolar 3.60'a indi, 2 milyon iranlı geliyor başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, 16 Nisan'daki Anayasa Referandumu, Almanya'yı gerdi. Merkel ve kuklaları saldırıya geçti. Hayır oyu istedi. Kirli ittifakın maskesini Takvim indirdi haberine yer veren gazete, "İttifak" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Avrupa'daki başörtüsü yasağını eleştirdi. Gurbetçilerimize seslendi: Sıkıysa kipayı yasakla" başlığıyla habere yer verdi.

Bakan Bozdağ'dan Almanya'ya hukuk dersi...

Gazete Manşetleri oku!

İşte 18 Mart 2017 Takvim Gazetesi manşetleri

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..