Reklamı Geç
Takvim gazetesi manşetleri 18 Mayıs 2017 Takvim gazete oku -...

Takvim gazetesi manşetleri 18 Mayıs 2017 Takvim gazete oku - Gazeteler

Takvim gazetesi bu sabah Kırmızı hat anlaşması Kapımızı çalacaklar manşetini atarken, başlıklarına son haberler böyle yansıdı. Takvim gazetesinin bugünkü manşetleri, 1.sayfasında hangi başlıkları attı. Takvim gazetesi oku 18 Mayıs 2017 Perşembe günü sabahı yerel ve ulusal diğer tüm gazeteler.

18 Mayıs 2017 - 08:23

Takvim gazetesi manşetinde 18 Mayıs 2017 Perşembe günü hangi haberleri bugünkü 1.sayfasından gördü. Takvim gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 18 Mayıs 2017 - İstanbul

Takvim gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

18 Mayıs 2017 Takvim 1.sayfa manşetleri başlıklarında, Özel sektör 170 bin kişi arıyor hangi kuruma kaç kişi alınacak, Emekliye 900 tL promosyon, Tazminata devlet garantisi, Düello Başakşehir'in, Bu iş olur Abdenneour, Yeni model aşk, Burası Antalya her yer dehşet, Sebze meyve mercek altında, O sapığa 27 yıl, Dayanın çocuklar, Polis; Yakalandın Sedat Şahin, Sedat Şahin; Devlete boynumuz kıldan ince başlıklarıyla haberlere geniş yer verdi.

Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD Lideri Trump ile birçok konuda anlaştıklarını söyledi. Suriye meselesinde de kapımızı çalacaklar dedi. Ve bundan sonra kırmızı hattan birebir görüşeceklerini kaydetti. İşte Washington ziyaretinin bilinmeyenleri haberine geniş yer veren gazete, "Kırmızı hat anlaşması Kapımızı çalacaklar" manşetini attı.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 18 Mayıs 2017 Perşembe Takvim Gazetesi manşetleri

takvim gazetesi manşetleri

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..