Reklamı Geç
Takvim gazetesi manşetleri 19 Mayıs 2017 Takvim gazete oku -...

Takvim gazetesi manşetleri 19 Mayıs 2017 Takvim gazete oku - Gazeteler

Takvim gazetesi bu sabah Hillary'den Türkiye'ye sır uçuş manşetini atarken, başlıklarına son haberler böyle yansıdı. Takvim gazetesinin bugünkü manşetleri, 1.sayfasında hangi başlıkları attı. Takvim gazetesi oku 19 Mayıs 2017 Cuma günü sabahı yerel ve ulusal diğer tüm gazeteler.

19 Mayıs 2017 - 07:31

Takvim gazetesi manşetinde 19 Mayıs 2017 Cuma günü hangi haberleri bugünkü 1.sayfasından gördü. Takvim gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 19 Mayıs 2017 - İstanbul

Takvim gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

19 Mayıs 2017 Takvim 1.sayfa manşetleri başlıklarında, Atatürk'ü anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu olsun, 30 Bin sağlıkçı aranıyor, Hangi branşta kaç kişi alınacak, Bütün borçlar siliniyor, Tazminat hakları korunacak, Haydi Fener, Volkan Sosyal medyada patladı, Sutyen Bank, Baba infaz, Kırık not, Türizm bayramı, Pet şişede zehir, Adalardan koku gelir bizlere, Çevreci çifti 50 bin lira için öldürdüm; Çirkin katil, Schumi'ye şantaj başlıklarıyla haberlere geniş yer verdi.

Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, ABD Başkanı olmak için Trump'la kıran kırana yarışan Hillary Clinton, FETÖ'nün prensi Hazim Sesli ile görüşmek için özel jetle gizlice Türkiye'ye geldi haberine geniş yer veren gazete, "Hillary'den Türkiye'ye sır uçuş" manşetini attı.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 19 Mayıs 2017 Cuma Takvim Gazetesi manşetleri

takvim gazetesi

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..