Reklamı Geç
Takvim gazetesi manşetleri 2 Mart 2017 Takvim gazete oku - Gazeteler

Takvim gazetesi manşetleri 2 Mart 2017 Takvim gazete oku - Gazeteler

2 Mart 2017 Takvim gazetesi bu sabah Aydın Doğan Londra'da Plaza Bakarken Yakalandı: Rahat Baktı manşetini attı. Takvim'de günün önemli haberleri o başlıklara böyle yansıdı. Takvim gazetesinin bugünkü manşetleri, 1.sayfasında hangi başlıkları attı. Takvim gazetesi oku 2 mart Perşembe yerel ve ulusal diğer tüm gazeteler.

02 Mart 2017 - 07:32

 Takvim gazetesi manşetinde 2 Mart 2017 Perşembe hangi haberleri bugünkü 1.sayfasından gördü. Takvim gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 2 Mart 2017 - İstanbul

Takvim gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

2 Mart 2017 Takvim 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, 11.5 milyon emekliye promosyonda şartlar kalmadı, 1.6 milyon kişinin borcu silindi, Şehit yakınına faizsiz konut kredisi, Yıldırım mesaj, Aslan karıştı, Cep telefonu kısır yapıyor, Aşk bozgunu, Katil gururu, İhanet korosu, Dershane'de FETÖ'cü oldum, Parayı buldu, Helel Başcan başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Takvim gazetesi ana sayfasından bu sabah, Darbe kışkırtıcısı Aydın Doğan, Karargah Rahatsız manşetiyle ülkeyi karıştırdı. Sonra da rahat bir şekilde Londra'ya gitti, alacağı iş merkezini dolaştı haberine yer veren gazete, "Aydın Doğan Londra'da Plaza Bakarken Yakalandı: Rahat Baktı" manşetini attı.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 2 Mart 2017 Takvim Gazetesi manşetleri

2 Mart 2017 Takvim Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..