Reklamı Geç
Takvim gazetesi manşetleri 2 Nisan 2017 Takvim gazete oku -...

Takvim gazetesi manşetleri 2 Nisan 2017 Takvim gazete oku - Gazeteler

Takvim gazetesi bu sabah Diyarbakır Evet manşetini attı. Takvim'de günün önemli haberleri o başlıklara böyle yansıdı. Takvim gazetesinin bugünkü manşetleri, 1.sayfasında hangi başlıkları attı. Takvim gazetesi oku 2 Nisan 2017 Pazar günü sabahı yerel ve ulusal diğer tüm gazeteler.

02 Nisan 2017 - 08:32

 Takvim gazetesi manşetinde 2 Nisan 2017 Pazar günü sabahında hangi haberleri bugünkü 1.sayfasından gördü. Takvim gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 2 Nisan 2017 - İstanbul

Takvim gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

2 Nisan 2017 Takvim 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, 1 Milyon emekliye her şey dahil tatil, 2 ay içinde 12 bin sağlıkçı atanacak, 10 bin yeni polis alınacak, Demiri eritti, Pişti kaçağı, Önce eş sonra kardeş gitti, Sabit fikir, Yanlışlıkla öldü, Türkiye rüzgarı, UFO düştü Gari, İyiliğe hamal, Kaderden inciler, Kalp dayanmaz başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, toplu açılış töreninde Diyarbakırlılar'la bir araya geldi. Onbinlerce kişi Kürtçe Evet sloganlarıyla meydanı inletti haberine yer veren gazete, "Diyarbakır Evet" manşetini attı.

Can Dündar, bir pasaporta ülkesini sattı. Karşısında Mevlüt Yüksel'i görünce de paniğe kapıldı. Polis çağırdı haberine yer veren gazete, "Türkiye düşmanlığına Berlin'de devam ediyor Alman ACanı" başlığıyla haberi okuyucusuna duyurdu.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 2 Nisan 2017 Pazar Takvim Gazetesi manşetleri

 

2017/04/8340048.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..