Reklamı Geç
Takvim gazetesi manşetleri 20 Haziran Takvim gazete oku - Gazeteler

Takvim gazetesi manşetleri 20 Haziran Takvim gazete oku - Gazeteler

Takvim gazetesi bu sabah Aynı yolda yürüyorlar manşetini atarken, başlıklarına son haberler böyle yansıdı. Takvim gazetesinin bugünkü manşetleri, 1.sayfasında hangi başlıkları attı. Takvim gazetesi oku 20 Haziran 2017 Salı günü sabahı yerel ve ulusal diğer tüm gazeteler.

20 Haziran 2017 - 06:33

20 Haziran 2017 Salı günü hangi haberleri bugünkü 1.sayfasından gördü. Takvim gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 20 Haziran 2017 - İstanbul

Takvim gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, FETÖ'cü hainler, CHP liderinin Kontrollü darbe yalanına sarıldı. Sözde Yurtta Sulh Konseyi üyeleri dahi 15 Temmuz'un başarısız olacağı önceden belliydi demeye başladı haberine yer veren gazete, "Aynı yolda yürüyorlar" manşetini attı.

20 Haziran 2017 Takvim 1.sayfa manşetleri başlıklarında, Takvim ve diğer gündeme dair tüm gazetelerin manşetlerine alttaki bağlantıdan ulaşablirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 20 Haziran 2017 Salı Takvim Gazetesi manşetleri

takvim gazetesi manşetleri

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..