Takvim Gazetesi manşetleri 22 Şubat 2017 Takvim gazete oku -...

Takvim Gazetesi manşetleri 22 Şubat 2017 Takvim gazete oku - Gazeteler

22 Şubat 2017 Takvim gazetesi bu sabah Yalan Rüzgarı, Başbakan Yıldırım'dan Bozkurt mesajı manşetini attı. Takvim'de günün önemli haberleri o başlıklara böyle yansıdı. Takvim gazetesinin bugünkü manşetleri, 1.sayfasında hangi başlıkları attı. Takvim gazetesi oku 22 Şubat Çarşamba yerel ve ulusal diğer tüm gazeteler.

22 Şubat 2017 - 07:19

 Takvim gazetesi manşetinde 22 Şubat 2017 Çarşamba hangi haberleri bugünkü 1.sayfasından gördü. Takvim gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 22 Şubat 2017 - İstanbul

Takvim gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

22 Şubat 2017 Takvim 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Emekliye 450 lira alma formülü, Vergisini ödeyene yeşil pasaport, 60 bin yeni eleman aranıyor, KarTal, Klorlu suikast, Mesut Özil ve sevgilisi Amine Gülşe ile Aşk İzi, Vahşet ana, Uzaya yemek servisi, Kumpasa gelin başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Takvim gazetesi ana sayfasından bu sabah, FETÖ'cü hainler, bir bir hakim karşısına çıkarıldı. 15 Temmuz'da aslan kesilen o kalleşler, mahkemede birden kuzulaştı. Hiçbiri vatanı nasıl sattığını anlatmadı. Hepsi Semih Terzi'yi suçladı. Bu tablo nasıl olsa ölüler konuşamaz sözünü hatırlattı haberine geniş yer veren gazete, "Yalan Rüzgarı" manşetiyle haberi okuyucusuna duyurdu.

Başbakan Binali Yıldırım, grup toplantısında Darbeci teröristler bir daha cesaret bulamasın diye Evet diyeceğiz dedi haberine yer veren Takvim, "Başbakan Yıldırım'dan Bozkurt mesajı" başlığını attı.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 22 Şubat 2017 Takvim Gazetesi manşetleri

22 Şubat 2017 Takvim Gazetesi manşetleri