Reklamı Geç
Takvim gazetesi manşetleri 23 Mayıs 2017 Takvim gazete oku -...

Takvim gazetesi manşetleri 23 Mayıs 2017 Takvim gazete oku - Gazeteler

Takvim gazetesi bu sabah 15 Temmuz sanıkları için hesap zamanı; Koğuş Kalk manşetini atarken, başlıklarına son haberler böyle yansıdı. Takvim gazetesinin bugünkü manşetleri, 1.sayfasında hangi başlıkları attı. Takvim gazetesi oku 23 Mayıs 2017 Salı günü sabahı yerel ve ulusal diğer tüm gazeteler.

23 Mayıs 2017 - 08:09

Takvim gazetesi manşetinde 23 Mayıs 2017 Salı günü hangi haberleri bugünkü 1.sayfasından gördü. Takvim gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 23 Mayıs 2017 - İstanbul

Takvim gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

23 Mayıs 2017 Takvim 1.sayfa manşetleri başlıklarında, 70 bin eleman aranıyor hangi kurum kaç kişi alacak, Yeni emekliye intibak geliyor, Gurbetçiye 100 milyar Euro'luk piyango, Ivanka'ya ahlaksız teklif, Obra Kadabra, İtici ölüm, Vicdan kazası, Kurşun seyahat, Kaçak gelin, Kapalı gişe, Benim için dua edin, Son istasyon, Deymen yaşlı gönlümüzde başlıklarıyla haberlere geniş yer verdi.

Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Teröristbaşı Gülen'in emrine girip darbe yapmaya kalkışan vatan hainleri, hakim karşısına çıktı. Şehit yakınları, alçaklara idam ipi fırlattı haberine geniş yer veren gazete, "15 Temmuz sanıkları için hesap zamanı; Koğuş Kalk" manşetini attı.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 23 Mayıs 2017 Salı Takvim Gazetesi manşetleri

takvim manşetleri,

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..