Takvim Gazetesi manşetleri 23 Şubat 2017 Takvim gazete oku -...

Takvim Gazetesi manşetleri 23 Şubat 2017 Takvim gazete oku - Gazeteler

23 Şubat 2017 Takvim gazetesi bu sabah Kim bu iki sivil, Türkiye için birlik olalım manşetini attı. Takvim'de günün önemli haberleri o başlıklara böyle yansıdı. Takvim gazetesinin bugünkü manşetleri, 1.sayfasında hangi başlıkları attı. Takvim gazetesi oku 23 Şubat Perşembe yerel ve ulusal diğer tüm gazeteler.

23 Şubat 2017 - 07:49

 Takvim gazetesi manşetinde 23 Şubat 2017 Perşembe hangi haberleri bugünkü 1.sayfasından gördü. Takvim gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 23 Şubat 2017 - İstanbul

Takvim gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

23 Şubat 2017 Takvim 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Takvim'den para kazandıran yazı dizisi Nasıl erken emekli olunur, 200 bin işçiye vergi farkı, Bekçiye memur maaşı geliyor, Avrupa'ya veda ediyorus, Depresyon abus değil, Hedef venedik, Parmağını yediler, Arkadaşını katletti, Ne şeker adam, Mühabire küstah saldırı, Tuğra zamanla yarışıyor acilin acili, Cinnete bahane, başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Hesap vermeye başlayan FETÖ'cü hainlerden şok bir itiraf geldi. Özel Kuvvetler Komutanığı baskınına katılan Başçavuş Halit Çelik, Uçaktayken Semih Terzi'nin yanında 2 sivil vardı, ikisi de ekibin dışındaydı dedi haberine yer veren gazete, "Kim bu iki sivil" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bütün parti tabanlarına referandumda Türkiye için birlikte hareket edelim çağrısı yaptı haberne yer veren gazete, "Türkiye için birlik olalım" manşetini attı.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 23 Şubat 2017 Takvim Gazetesi manşetleri

23 Şubat 2017 Takvim Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..