Takvim gazetesi manşetleri 24 Temmuz Takvim gazete oku - Gazeteler

Takvim gazetesi manşetleri 24 Temmuz Takvim gazete oku - Gazeteler

Takvim gazetesi bu sabah "Şer cephesi, gel cephesi" manşetini atarken, başlıklarına son haberler böyle yansıdı. Takvim gazetesinin bugünkü manşetleri, 1.sayfasında hangi başlıkları attı. Takvim gazetesi oku 24 Temmuz 2017 Pazartesi günü sabahı yerel ve ulusal diğer tüm gazeteler.

24 Temmuz 2017 - 08:15

24 Temmuz 2017 Pazartesi günü hangi haberleri bugünkü 1.sayfasından gördü. Takvim gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 24 Temmuz 2017 - İstanbul

Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Türk düşmanlarının boykot hevesi kursağında kaldı. Tatilciler, Türkiye'ye aktı. Alman Cumhurbaşkanı Steinmeier, Başbakan Merkel ve Dışişleri Bakanı Gabriel şoka uğradı haberine geniş yer veren gazete, "Şer cephesi, gel cephesi" manşetini attı.

Körfez turunun ilk gününde Suudi Arabistan Kralı Selman ve Kuveyt Emiri El Sabah ile göreni Erdoğan bugün Katar'a geçecek haberine geniş yer veren gazete, "Üç ülkeye üç mesaj" manşetini attı.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 24 Temmuz Pazartesi Takvim Gazetesi manşetleri

takvim gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..