Takvim gazetesi manşetleri 26 Mayıs 2017 Takvim gazete oku -...

Takvim gazetesi manşetleri 26 Mayıs 2017 Takvim gazete oku - Gazeteler

Takvim gazetesi bu sabah NATO Kafa manşetini atarken, başlıklarına son haberler böyle yansıdı. Takvim gazetesinin bugünkü manşetleri, 1.sayfasında hangi başlıkları attı. Takvim gazetesi oku 26 Mayıs 2017 Cuma günü sabahı yerel ve ulusal diğer tüm gazeteler.

26 Mayıs 2017 - 07:16

Takvim gazetesi manşetinde 26 Mayıs 2017 Cuma günü hangi haberleri bugünkü 1.sayfasından gördü. Takvim gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 26 Mayıs 2017 - İstanbul

Takvim gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

26 Mayıs 2017 Takvim 1.sayfa manşetleri başlıklarında, Oruç tutmak gençleştirir, Kamuya ek kadro açıldı, Hangi kurum alıma ne zaman başlayacak, 3 yıl çalışan tazminatını çekebilecek, İşçi ve işverene arabulucu müjdesi, Fenerbahçe'nin Valbuena çılgınlığı, Aslan üçlü çekecek, UslanMali, Ramazan Takvim'den izlenir, Devlerden milyarlık satış, BTK'dan hırsız uyarısı, Hesap cinayeti, Avrupa'ya 5 uyarı, VIP operasyon, Kızgın yürek, Baba cinnet başlıklarıyla haberlere geniş yer verdi.

Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, NATO'da görevl, kaçak FETÖ'cüler, Adriyatik Denizi kıyısındaki Yunanistan, Arnavutluk ve Hırvatistan'da gizli gizli toplantılar yaptı. Yeniden darbe rüyası görmeye başladı haberine yer veren gazete, "NATO Kafa" manşetini attı.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 26 Mayıs 2017 Cuma Takvim Gazetesi manşetleri

takvim

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..