Reklamı Geç
Takvim gazetesi manşetleri 3 Nisan 2017 Takvim gazete oku -...

Takvim gazetesi manşetleri 3 Nisan 2017 Takvim gazete oku - Gazeteler

Takvim gazetesi bu sabah Be dangalaklar, Erdoğan sizin demenizle mi ölecek? manşetini attı. Takvim'de günün önemli haberleri o başlıklara böyle yansıdı. Takvim gazetesinin bugünkü manşetleri, 1.sayfasında hangi başlıkları attı. Takvim gazetesi oku 3 Nisan 2017 Pazartesi günü sabahı yerel ve ulusal diğer tüm gazeteler.

03 Nisan 2017 - 07:25

 Takvim gazetesi manşetinde 3 Nisan 2017 Pazartesi günü sabahında hangi haberleri bugünkü 1.sayfasından gördü. Takvim gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 3 Nisan 2017 - İstanbul

Takvim gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

3 Nisan 2017 Takvim 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Emekliye promosyonda ekstra fırsatlar geliyor, Her yıl 2 milyon gence iş ve aş, Esnafın çırak ücreti devletten, Staj yapan gence 421 lira maaş, Yapay şekere aldanmayın, Güç gösterisi, Capristo, Halit Akçatepe'yi uğurladık, Güle güle güdük Necmi, Sır ölüm, Küstah tehdit, İslamiyet'e geçiş arttı, Nazi kıydınız, Kara böcek, Kıvanç duydun mu başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara'daki toplu açılış töreninde önemli mesajlar verdi. Türkiye'ye savaş ilan eden Avrupalı liderlere de böyle seslendi: İsviçre parlamentosu'nun önünde bir pankart. Benim resmi ve şakağıma dayanmış silah. Erdoğan'ı öldürün diyor. Be dangalaklar, Erdoğan sizin demenizle mi ölecek? haberine yer veren gazete, "Be dangalaklar" manşetini attı.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 3 Nisan 2017 Pazartesi Takvim Gazetesi manşetleri

 

2017/04/6945248.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..