Reklamı Geç
Takvim gazetesi manşetleri 4 Nisan 2017 Takvim gazete oku -...

Takvim gazetesi manşetleri 4 Nisan 2017 Takvim gazete oku - Gazeteler

Takvim gazetesi bu sabah AB Yes Kuyruk acısı manşetini attı. Takvim'de günün önemli haberleri o başlıklara böyle yansıdı. Takvim gazetesinin bugünkü manşetleri, 1.sayfasında hangi başlıkları attı. Takvim gazetesi oku 4 Nisan 2017 Salı günü sabahı yerel ve ulusal diğer tüm gazeteler.

04 Nisan 2017 - 07:56

 Takvim gazetesi manşetinde 4 Nisan 2017 Salı günü sabahında hangi haberleri bugünkü 1.sayfasından gördü. Takvim gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 4 Nisan 2017 - İstanbul

Takvim gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

4 Nisan 2017 Takvim 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Emeklinin Temmuz zammı yüzde 4.3, GSS borçları siliniyor, Otogazda büyük indirim, Cumhurbaşkanı Erdoğan; Sizi denize dökeriz diyen CHP'li Bozkurt'a "Geri zekalı mısın" cevabını verdi, Meyve suyu kalbi vurur, Bir dizi başarısı, Kartallar yalnız uçar, Aslan dört köşe, Ana kadın, İhanetin kaydı var, Hayat sınavı, Şok gerçek, Hakim şaşırdı başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Ne miting yasakları, ne de atla itle sindirme çabaları... Avrupa'nın referandum oyunu hayırlara çıkmadı. Evet tişörtünü giyen gurbetçiler sandıklara yığıldı. Kuyruklar uzadıkça uzadı. Batı'nın acısı katlandıkça katlandı haberine geniş yer veren gazete, "AB Yes Kuyruk acısı" manşetini attı.

Rusya'da metroya saldırı: Metropol terörü: 10 ölü, 50 yaralı

Gazete Manşetleri oku!

İşte 4 Nisan 2017 Salı Takvim Gazetesi manşetleri

 

2017/04/8117405.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..