Takvim gazetesi manşetleri 5 Nisan 2017 Gazeteler

Takvim gazetesi manşetleri 5 Nisan 2017 Gazeteler

Takvim gazetesi bu sabah Kontrol Kemal manşetini attı. Takvim'de günün önemli haberleri o başlıklara böyle yansıdı. Takvim gazetesinin bugünkü manşetleri, 1.sayfasında hangi başlıkları attı. Takvim gazetesi oku 5 Nisan 2017 Çarşamba günü sabahı yerel ve ulusal diğer tüm gazeteler.

05 Nisan 2017 - 07:28

 Takvim gazetesi manşetinde 5 Nisan 2017 Çarşamba günü sabahında hangi haberleri bugünkü 1.sayfasından gördü. Takvim gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 5 Nisan 2017 - İstanbul

Takvim gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

5 Nisan 2017 Takvim 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, İşte yeni emekli maaşları, Devlet 90 bin memur alacak, Özel sektör 61 bin işçi arıyor, Peynir-Tereyağı ömrü kısaltıyor, Kanserin ana nedeni hazır yoğurt, Kartal'a süper Mario, Fener'de gurbetçi harekatı, Nikah zammı, Can-Zehir, Yetersiz terbiye, Çarptı kaptı, İlk ses,Kimyasal katliam, Şişede durmuyor başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Takvim gazetesi anasayfasında bu sabah, Kemal Kılıçdaroğlu, onca şehidi-gaziyi yok saydı. 15 Temmuz kontrollü darbeydi yalanını ortaya attı. Hükümeti trol'lemeye çalıştı ama Bu da mı FETÖ değil sorularına cevap bulamadı haberine geniş yer veren gazete, "Kontrol Kemal" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suriye ve Irak üzerinden Türkiye'ye oyun kuranlara Zonguldak'tan seslendi: O Bayrağı İndirin" başlığını attı.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 5 Nisan 2017 Çarşamba Takvim Gazetesi manşetleri

 

2017/04/7371289.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..