Takvim gazetesi manşetleri 5 Temmuz Takvim gazete oku - Gazeteler

Takvim gazetesi manşetleri 5 Temmuz Takvim gazete oku - Gazeteler

Takvim gazetesi bu sabah MİT Tır'larıyla ilgili şok iddianame; 7 sır görüşme manşetini atarken, başlıklarına son haberler böyle yansıdı. Takvim gazetesinin bugünkü manşetleri, 1.sayfasında hangi başlıkları attı. Takvim gazetesi oku 5 Temmuz 2017 Çarşamba günü sabahı yerel ve ulusal diğer tüm gazeteler.

05 Temmuz 2017 - 07:43

5 Temmuz 2017 Çarşamba günü hangi haberleri bugünkü 1.sayfasından gördü. Takvim gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 5 Temmuz 2017 - İstanbul

Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, 11 imam, baskın emrini Gülen'den aldı. Patates hat kullandı. Kumpası hazırladı. İçleri'nden 2'si, olaydan sonra ABD Büyükelçiliği ve Başkonsolosluğu'nu aradı. Toplam 7 görüşme yaptı haberine geniş yer verne gazete, "MİT Tır'larıyla ilgili şok iddianame; 7 sır görüşme" manşetini attı.

5 Temmuz 2017 Takvim 1.sayfa manşetleri başlıklarında, Takvim ve diğer gündeme dair tüm gazetelerin manşetlerine alttaki bağlantıdan ulaşablirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 5 Temmuz Çarşamba Takvim Gazetesi manşetleri

takvim manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..