Takvim gazetesi manşetleri 6 Temmuz Takvim gazete oku - Gazeteler

Takvim gazetesi manşetleri 6 Temmuz Takvim gazete oku - Gazeteler

Takvim gazetesi bu sabah Cumhurbaşkanı Erdoğan; Almanya intihar ediyor manşetini atarken, başlıklarına son haberler böyle yansıdı. Takvim gazetesinin bugünkü manşetleri, 1.sayfasında hangi başlıkları attı. Takvim gazetesi oku 6 Temmuz 2017 Perşembe günü sabahı yerel ve ulusal diğer tüm gazeteler.

06 Temmuz 2017 - 07:46

6 Temmuz 2017 Perşembe günü hangi haberleri bugünkü 1.sayfasından gördü. Takvim gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 6 Temmuz 2017 - İstanbul

Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkler'e hitap etmesine izin vermeyeceğini söyleyen Acı Vatan'a işte böyle rest çekti haberine geniş yer veren gazete, "Almanya intihar ediyor" manşetini attı.

ByLock'u deşifre olan FETÖ, CRYPTONE'a geçti. Programı, kuş şeklinde Twitter logosunun arkasına gizledi. İçeriğine de başkası tık layınca kendini silme özelliği eklendi. İşte hainlerin yeni şifresleri haberine yer veren gazete, "ByLock yerine Bay Kuş" manşetini attı.

6 Temmuz 2017 Takvim 1.sayfa manşetleri başlıklarında, Takvim ve diğer gündeme dair tüm gazetelerin manşetlerine alttaki bağlantıdan ulaşablirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 6 Temmuz Perşembe Takvim Gazetesi manşetleri

takvim gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..