Takvim gazetesi manşetleri 7 Haziran 2017 Takvim gazete oku -...

Takvim gazetesi manşetleri 7 Haziran 2017 Takvim gazete oku - Gazeteler

Takvim gazetesi bu sabah MHP Lideri Bahçeli; Darbeye yeltenen mezar yeri bulamaz manşetini atarken, başlıklarına son haberler böyle yansıdı. Takvim gazetesinin bugünkü manşetleri, 1.sayfasında hangi başlıkları attı. Takvim gazetesi oku 7 Haziran 2017 Çarşamba günü sabahı yerel ve ulusal diğer tüm gazeteler.

07 Haziran 2017 - 07:53

7 Haziran 2017 Çarşamba günü hangi haberleri bugünkü 1.sayfasından gördü. Takvim gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 7 Haziran 2017 - İstanbul

Takvim gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

7 Haziran 2017 Takvim 1.sayfa manşetleri başlıklarında, 42 Bin 500 sağlıkçı aranıyor, Emeklinin Temmuz zammı 6.48, Fener'in Rachid Ghezzal ilacı, Galatasaray'da Hedef Ben Afra, Arda Depremi, İhaneti çek yükle 10 Bin TL al, Dudak payı 5 yıl hapis, Kara haberi, Barbarkod, Ayna ayna söyle bana canavar kim, Anadan görme katil başlıklarıyla haberlere geniş yer verdi.

Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, MHP Lideri Devlet Bahçeli, 15 Temmuz'da devlete başkaldıran FETÖ'cülerin cezasını çekeceğini hatırlattı. Yani darbe söylentilerine de işte bu sözlerle karşı çıktı haberine geniş yer veren gazete, "Darbeye yeltenen mezar yeri bulamaz" manşetini attı.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 7 Haziran 2017 Çarşamba Takvim Gazetesi manşetleri

takvim