Reklamı Geç
Takvim gazetesi manşetleri 7 Mart 2017 Takvim gazete oku - Gazeteler

Takvim gazetesi manşetleri 7 Mart 2017 Takvim gazete oku - Gazeteler

7 Mart 2017 Takvim gazetesi bu sabah Kılıçdaroğlu tam fecaat manşetini attı. Takvim'de günün önemli haberleri o başlıklara böyle yansıdı. Takvim gazetesinin bugünkü manşetleri, 1.sayfasında hangi başlıkları attı. Takvim gazetesi oku 7 mart Salı yerel ve ulusal diğer tüm gazeteler.

07 Mart 2017 - 07:32

 Takvim gazetesi manşetinde 7 Mart 2017 Salı sabahında hangi haberleri bugünkü 1.sayfasından gördü. Takvim gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 7 Mart 2017 - İstanbul

Takvim gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

7 Mart 2017 Takvim 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Emekliler promosyon farkı da alacak, Esnafa 10 ay işsizlik maaşı ödenecek, Ayda 53 liraya herkes sigortalı olacak, Mutlu son, El bombası, Kendinizi kas yapmayın, Aşk yeniden, Mesele kopya çekmek yeğen, Ajan Bonya, Halef-Selef savaşı, Bahçeli: Avrupa'ya ben de gelirim, Domuz bağı başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Başbakan Yıldırım, Anayasa değişikliğiyle başbakanlığın kalkacağından habersiz olan CHP liderine yüklendi; Kemal bey iyice dağıtmış vaziyette haberine yer veren gazete, "Kılıçdaroğlu tam fecaat" manşetini attı.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 7 Mart 2017 Takvim Gazetesi manşetleri

7 Mart 2017 Takvim Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..