Reklamı Geç
Takvim gazetesi manşetleri 7 Nisan 2017 Gazeteler Takvim

Takvim gazetesi manşetleri 7 Nisan 2017 Gazeteler Takvim

Takvim gazetesi bu sabah Milli Enerji manşetini attı. Takvim'de günün önemli haberleri o başlıklara böyle yansıdı. Takvim gazetesinin bugünkü manşetleri, 1.sayfasında hangi başlıkları attı. Takvim gazetesi oku 7 Nisan 2017 Cuma günü sabahı yerel ve ulusal diğer tüm gazeteler.

07 Nisan 2017 - 07:12

 Takvim gazetesi manşetinde 7 Nisan 2017 Cuma günü sabahında hangi haberleri bugünkü 1.sayfasından gördü. Takvim gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 7 Nisan 2017 - İstanbul

Takvim gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

7 Nisan 2017 Takvim 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, 6.5 Milyon kişinin prim borcununa af, 30 Bin yeni öğretmen atanacak, Sözeşmeli personele nakil imkanı, Mangalda kül bırakın, Fener'e Ben Arfa müjdesi, Galatasaray'da ya Pepe ya Brezilya, Kalbişah, Çakma testere kodeste, Helyum faciası, Herkes suçlu, Mucize nağmeler, Picasso Erzurum'da, Tek rakibi Türk Polisi başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Milli Enerji Stratejisi'ni açıkladı. Dışa bağımlılığın nasıl sona ereceğini bir bir anlattı: "Milli Enerji" manşetini attı.

MIT, CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nun iddialarını yalanladı. Milli Güvenlik Uyarısı Yaptı: "Sulandırma Kemal Bey" başlığını attı.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 7 Nisan 2017 Cuma Takvim Gazetesi manşetleri

 

2017/04/8310975.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..