Takvim gazetesi manşetleri 7 Temmuz Takvim gazete oku - Gazeteler

Takvim gazetesi manşetleri 7 Temmuz Takvim gazete oku - Gazeteler

Takvim gazetesi bu sabah Batsın bu siyaset manşetini atarken, başlıklarına son haberler böyle yansıdı. Takvim gazetesinin bugünkü manşetleri, 1.sayfasında hangi başlıkları attı. Takvim gazetesi oku 7 Temmuz 2017 Cuma günü sabahı yerel ve ulusal diğer tüm gazeteler.

07 Temmuz 2017 - 07:34

7 Temmuz 2017 Cuma günü hangi haberleri bugünkü 1.sayfasından gördü. Takvim gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 7 Temmuz 2017 - İstanbul

Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Erdoğan, G-20 Zirvesi için Hamburg'a giderken uçakta konuştu. Katar krizi, olası Afrin harekatı ve Almanya ile yaşanan gerilim konularında net açıklamalarda bulundu haberine geniş yer veren gazete, "Batsın bu siyaset" manşetini attı.

Süper Loto çekilişi yapıldı! Ankara Keçiören'de 1 Kişiye 37.7 Milyon lira büyük ikramiye çıktı. Büyükada'da Lobiye baskın, İki Teker İki Acı, Prof. Dr. Canan Karatay; Çiğ yumurta için başlıklarını attı.

7 Temmuz 2017 Takvim 1.sayfa manşetleri başlıklarında, Takvim ve diğer gündeme dair tüm gazetelerin manşetlerine alttaki bağlantıdan ulaşablirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 7 Temmuz Cuma Takvim Gazetesi manşetleri

takvim gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..