Takvim gazetesi manşetleri 8 Haziran 2017 Takvim gazete oku -...

Takvim gazetesi manşetleri 8 Haziran 2017 Takvim gazete oku - Gazeteler

Takvim gazetesi bu sabah Ortadoğu'da büyük oyun: Yüksek tansiyon manşetini atarken, başlıklarına son haberler böyle yansıdı. Takvim gazetesinin bugünkü manşetleri, 1.sayfasında hangi başlıkları attı. Takvim gazetesi oku 8 Haziran 2017 Perşembe günü sabahı yerel ve ulusal diğer tüm gazeteler.

08 Haziran 2017 - 09:44

8 Haziran 2017 Perşembe günü hangi haberleri bugünkü 1.sayfasından gördü. Takvim gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 8 Haziran 2017 - İstanbul

Takvim gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

8 Haziran 2017 Takvim 1.sayfa manşetleri başlıklarında, 1 milyon işsiz genç aranıyor, Emekliye erken maaş, 4 bomba patlıyor, İzmir'in göz nuru, Son ders, İnterneti ilk o kullandı, Kalbi bir saat durdu, Mahkemede kapışma, Kavga dayak cinayet, Arda Turan bir anda bıraktı başlıklarıyla haberlere yer verildi.

Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Katar'a yönelik ambargonun ardından dün de İran'da bombalar patladı. 12 kişi öldü, 47 kişi yaralandı. Birkaç saat sonra Türkiye'ye gelen Dışişleri Bakanı, şok açıklama yaptı: Endişeliyiz haberinegeniş yer veren gazete, "Ortadoğu'da büyük oyun: Yüksek tansiyon" manşetini attı.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 8 Haziran 2017 Perşembe Takvim Gazetesi manşetleri

takvim

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..