Takvim gazetesi manşetleri 8 Mart 2017 Takvim gazete oku - Gazeteler

Takvim gazetesi manşetleri 8 Mart 2017 Takvim gazete oku - Gazeteler

8 Mart 2017 Takvim gazetesi bu sabah Havrupa manşetini attı. Takvim'de günün önemli haberleri o başlıklara böyle yansıdı. Takvim gazetesinin bugünkü manşetleri, 1.sayfasında hangi başlıkları attı. Takvim gazetesi oku 8 mart Çarşamba yerel ve ulusal diğer tüm gazeteler.

08 Mart 2017 - 07:32

 Takvim gazetesi manşetinde 8 Mart 2017 Çarşamba sabahında hangi haberleri bugünkü 1.sayfasından gördü. Takvim gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 8 Mart 2017 - İstanbul

Takvim gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

8 Mart 2017 Takvim 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Emekliye Promosyon için tek imza yeterli, Banka haksız faizin 3 katını iade edecek, Ehliyet sınavında otomatik vites devrimi, Fenere Jimenez, Sneijder sistem dışı, Kırık kalp sendromu, Reklam Faslı, 7 ölü 39 yaralı kaplama katliamı, Seri katil Atalay Filiz'le ilgili şok gerçekler: Mumya mantığı, Veda mesajı, Gaspçı aşıklar başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Referandumda Evet çıkacağını gören Almanya, bakanlarımızın mitinglerini yasakladı. Türkiye ile kriz çıkardı. Merkel'in kuklaları da bunu fırsat bilip Hayır korosuna katıldı haberine geniş yer veren gazete, "Havrupa " manşetini attı.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 8 Mart 2017 Takvim Gazetesi manşetleri

8 Mart 2017 Takvim Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..