Takvim gazetesi manşetleri 9 Mart 2017 Takvim gazete oku - Gazeteler

Takvim gazetesi manşetleri 9 Mart 2017 Takvim gazete oku - Gazeteler

9 Mart 2017 Takvim gazetesi bu sabah Neden Evet manşetini attı. Takvim'de günün önemli haberleri o başlıklara böyle yansıdı. Takvim gazetesinin bugünkü manşetleri, 1.sayfasında hangi başlıkları attı. Takvim gazetesi oku 9 mart Perşembe yerel ve ulusal diğer tüm gazeteler.

09 Mart 2017 - 07:23

 Takvim gazetesi manşetinde 9 Mart 2017 Perşembe sabahında hangi haberleri bugünkü 1.sayfasından gördü. Takvim gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 9 Mart 2017 - İstanbul

Takvim gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

9 Mart 2017 Takvim 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Milyonlar kazandı Bir torba müjde; Vergie yüzde 54 indirim, Sözleşmeliye izin hakkı, Çiftçiye borç ertelemesi, Elektrik parasına taksit, 53 TL'ye sağlık sigortası, Esnafa 10 ay işsizlik maaşı, Euro be Kjaer, Barca mucizesi, Canım ciğerim, Aslında ayrılık yok, Yaprak kurumasın, Sessiz ölüm, İşte kahraman,Adalar 1 yıl daha vizesiz, Öğretmen terörü, Gizli servis, Yoğun bakım sonu oldu başlıklarıyla haberlere geniş yer verdi.

Takvim gazetesi ana sayfasından bu sabah, Takvim, seçmenin nabzını tuttu. İşçi, memur, esnaf, emekli ve gençlere 16 Nisan'da neden Evet diyeceklerini sordu, "Neden Evet"

Cumhurbaşkanı Erdoğan, TRT 1 canlı yayınına katıldı; "15 Temmuz'un hesap günü 16 Nisan" manşetini attı.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 9 Mart 2017 Takvim Gazetesi manşetleri

9 Mart 2017 Takvim Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..