Tamer Özyurt “İstanbul’un geleceği için birlik olmalıyız”

Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçim sonuçlarını değerlendirdi. Tamer Özyurt, bu kadim şehir için çalışmak hepimizin görevidir dedi.

Tamer Özyurt “İstanbul’un geleceği için birlik olmalıyız”
Editor: Hatice Kolçak
24 Haziran 2019 - 17:01

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi pazar günü gerçekleşti. Tekrarlanan seçim sonucuna göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu oldu.

İnşaat sektörünün önde gelen ve Esenyurt'ta yaptığı konut projeleri ile tanınan Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçim sonuçlarını değerlendirdi.

Tamer Özyurt, İstanbul'un geleceği için birlik olmalıyız dedi.

 " İstanbul için, son derece sağduyulu ve sükûnet içerisinde yapılan bir seçimi geride bırakmanın huzurunu yaşıyoruz. Seçimin sonuçlarının, İstanbul’a ve ülkemize hayırlı olmasını diliyoruz. Sadece Türkiye’nin değil tüm dünyanın gündeminde ilk sırada yer alan seçimin, ülke menfaatlerimiz doğrultusunda İstanbul’un geleceğine ışık tutacağına inanıyoruz. Dünyanın en büyük metropolleri arasında yıldızı giderek parlayan İstanbul’un dev projelerle yenilenen yüzünün, seçimin ardından hayata geçirilecek projelerle de kimlik kazanacağını düşünüyoruz. Seçimi kazanan yönetimin, Türkiye’nin gelecek hedefleri doğrultusunda, şehrimizin geleceğini şekillendirme yönünde çalışmalara odaklanarak, şehrimize çok önemli projeleri kazandırmasını bekliyoruz. Bu yönde yapılacak tüm çalışmaların destekçisi olacağız. Bu kadim kent için çalışmak, katkı sunmak hepimizin görevidir.”