Taraftar fan token patlaması! GAL, JUV, PSG, TRA fan tokenler % 50 üzerinde kar getirdi...

Kripto para piyasalarında günün en fazla kazandıran 4 taraftar fan token adeta patladı! Yüzde 50 üzerinde değer kazanan PSG, JUV, GAL ve TRA yatırımcısı token para kazandı.

Taraftar fan token patlaması! GAL, JUV, PSG, TRA fan tokenler % 50 üzerinde kar getirdi...
07 Nisan 2021 - 22:48 - Güncelleme: 08 Nisan 2021 - 00:45
Taraftar fan token bugün rekor sıçrama ile yatırımcısına kazandırmayı sürdürdü. Günün öne çıkan taraftar coinleri PSG, JUV, GAL ve TRA olurken, değerlerine değer kattılar. Peki en yüksek fan getirisi hangi kulübün? Bugün en fazla yükselen taraftar coini hangisi oldu? İşte milyonlarca taraftarı olan spor kulüp token ilişkin sert artış sonrası kazanç tablosu...

Emlak Pencerem - Ekonomi Haberleri  - 7 Nisan 2021 - İstanbul


 Son zamanlarda özellikle spor kulüplerinin kripto para anlaşmalarıyla listelenen fan token piyasasında rekor yükselişler geliyor. Özellikle PSG, Juventus, Galatasaray ve Trabzonspor rekor yükseliş gösteriyor. Taraftarlar gün içerisinde sıkı takipçisi oldukları fan tokenleri ile yakından takip ediyor. 

PARIS SAINT GERMAIN (PSG) SERT YÜKSELDİ!


Paris Saint Germain (PSG) fan token gün boyunca en fazla yükselen taraftar coini olarak dikkatleri üzerine topladı. Altan giren yatırımcı PSC fan token ile gün boyu yüzde 76 artış ile pik yapan coinden önemli kar elde etti. PSG token en yüksek 360 TL seviyelerinden işlem görürken, gün içerisinden düşük 161 TL'den işlem gördü.

JUVENTUS (JUV) FAN TOKEN

Juventus'un fan token JUV günün en fazla kazandıran ikinci kripto parası oldu. Gün boyu yükseliş trendinde olan JUV token yüzde 40 üzerinde bir artış gösterdi. En düşük 119 TL'den işlem gören JUV token en yüksek değere 189 TL ile erişti.

GALATASARAY (GAL) FAN TOKEN

Türkiye'nin en fazla taraftar kitlesine sahip spor kulüplerinden Galatasaray (GAL) fan token ile yatırımcılara gün başlarken kaybettirirken, gün boyu toparlanmayı başardı ve yatırımcısına ciddi kar ettirdi. Yüzde 37 üzerinde çıkış yapan GAL token gün içerisinde en düşük 65 TL en yüksek 99 TL'den işlem gördü.

TRABZONSPOR (TRA) FAN TOKEN

Trabzonspor kulübüne ait TRA fan token günün en fazla kazandıran dördüncü taraftar fan coini oldu. TRA token gün içerisinde yüzde 30 değer kazandı. TRA token en düşük 33 TL'den işlem görürken, maksimum 48.89 TL'den işlem görerek taraftarına ve yatırımcısına kazanç sağlayan kulüplerden oldu.
 

Yasal Uyarı: Bu haber EmlakPencerem.com editörleri tarafından 7 Nisan 2021 tarihinde Taraftar fan token için hazırlanmıştır. Kopyalanması, değiştirilerek başka bir sitede yayımlanması durumunda tüm yasal haklarımız saklıdır. Habere izin alınmaksızın, link verilmesi durumunda dahi gerekli yasal takip süreci hızla başlatılacaktır. 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum