TEB konut kredisi faizlerini düşürdü

Konut kredisinde faiz indirimleri özel banka nezdinde indirimler sürüyor. Bir banka daha Şubat 2019 itibariyle konut kredisi faizlerinde indirime gittiğini duyurdu.

TEB konut kredisi faizlerini düşürdü
Editör: Hakan A.
04 Şubat 2019 - 12:29

2019 yılı Şubat ayına girilirken, kredi pazarında rekabet kızışmaya devam ediyor. Ev sahibi olmak isteyenler için konut kredisi faiz oranlarında düşüşler devam ediyor. Bir banka daha kredi faizlerinde kampanyalı indirim dönemi başlattı. İşte son dakika haberin ayrıntıları. 

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi / Konut Kredisi - 4 Şubat 2019 - İstanbul


Türk Ekonomi Bankası (TEB), başlattığı kredi kampanyası ile konut kredisi faizini yüzde 1,70’a, taşıt kredisi faizini ise 1,75’e kadar düşürdü. Böylece TEB, konut ve taşıt kredilerinde en uygun fiyatlama ile kredi veren bankalardan biri oldu.

Türk Ekonomi Bankası (TEB), başlattığı kampanya ile tüm müşterileri için konut kredisi faiz oranını 120 aya kadar vadede yüzde 1,70 taşıt kredisi faiz oranını ise 48 aya kadar vadede yüzde 1,75 olarak belirledi.TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi şunları söyledi: “TEB olarak konut ve taşıt sektörüne hareket kazandıracak ivmeyi, avantajlı kampanyamız ile sağlamayı hedefliyoruz. Bizim için müşterilerimizin bütçesine ve ihtiyacına göre en uygun çözümü üretmek çok önemli. Bu doğrultuda konut kredisi kampanyamızla müşterilerimize 120 aya kadar vadede yüzde 1,70 faiz oranı vererek, en uygun fiyatlama ile kredi veren bankalardan biri olurken; taşıt kredisi kampanyamızda ise 1,75’ten başlayan faiz oranı ile müşterilerimizin finansman ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyoruz.”

TEB, kredi kullandırımı ile edindiği yeni müşterilerini, diğer avantajlı ürünlerini de sunabileceği, sektör tecrübesi ve konusunda uzman personeli ile hizmet verdiği şubelerine bekliyor.   

YORUMLAR

  • 0 Yorum