Tekirdağ'da deprem! Art arda onlarca deprem meydana geldi...

Son depremler arasında Tekirdağ büyük dikkat çekti! Marmara Bölgesi'nde merkez üssü Tekirdağ olan çok sayıda deprem meydana geldi. Sabah saatlerinde başlayan Tekirdağ merkez üssü olan depremler İstanbul'dan hissedildi.

Tekirdağ'da deprem! Art arda onlarca deprem meydana geldi...
Editor: Hakan A.
11 Ocak 2020 - 11:01
Reklam

Tekirdağ'da deprem mi oldu? Sabah saat 06'dan bu yana Tekirdağ'da çok sayıda artçı şok depremler yaşanıyor... Deprem kuşağında olan, hemen hemen her gün Türkiye'nin farklı bir yerinde yaşanan depremlere bir yenisi daha eklendi. Bu kez Tekirdağ sabah saatlerinden bu yana sallanıyor. İşte günün son dakika deprem haberinin ayrıntıları.

Emlak Pencerem / Deprem Haberleri  - 11 Ocak 2020 - İstanbul


11 Ocak son depremlere Tekirdağ ili eklendi. Günün son dakika deprem haberi Marmara bölgesi'nden Tekirdağ ve bölgesinden geldi. Peş peşe yaşanan depremler bölge halkını korkuttu. Peki Tekirdağ depremi ile alakalı gelen son bilgiler neler? İşte Türkiye'de yaşanan son deprem haberleri arasında yer alan Tekirdağ'da bu sabah meydana gelen depremin ayrıntıları.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı (AFAD) tarafından açıklanan son deprem verilerine göre, Tekirdağ ilinde sabah 06:25 sıralarında Marmara Denizi Balıkesir ili merkez üssü olan 2.8 şiddetinde bir deprem kaydedildi. BU depremden hemen 3 dakika kadar sonra ise Marmara Denizi'nde bu kez Tekirdağ ilinde çok sayıda seri depremler kaydedilmeye başladı. Tekirdağ'da saat 08:15 sıralarında ise en büyüğü richter ölçeğine göre 3.1 olarak  kaydedilen korkutan deprem sonrasında şu saatlere kadar artçı dalgalar ile bölge sallanmaya devam ediyor.

son depremler : tekirdağ deprem 11 ocak cumartesi afad verileri

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem-Tsunami İzleme Ve Değerlendirme Merkezi tarafından açıklanan son dakika deprem raporuna göre, sabah saat 08:15 sıralarında merkez üssü Tekirdağ olan 3.1 şiddetinde deprem yaşandı. Bu deprem öncesinde ve sonrasında çok sayıda artçı depremler kaydedildi. Yaşanan deprem yerinn 10 kilometre derinlerde olduğu gelen bilgiler arasında.

Depremi hisseden vatandaşların kısa süreli korku ve panik yaşadıkları gelen bilgiler arasında. Şu saate kadar Tekirdağ ve çevresinde artçı şok dalgalarının sürdüğü kaydedildi.

İşte gün boyu yaşanan depremlere ilişkin Kandilli verileri

tekirdağ deprem kandilli son depremler 11 ocak 2020 cumartesi

Sosyal medya hesaplarımızı takip edin!

EmlakPencerem.com sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bildirim alabilir, emlak sektörüne ilişkin en son haberleri öğrenebilirsiniz.

Hatice Kolçak'ı takip etmek için Tıklayın.

Facebook hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YouTube kanalımızı takip etmek için tıklayın

Twitter hesabımızı takip etmek için tıklayın.

Linkedin sayfamızı takip etmek için Tıklayın.

Pinterest sayfamızı takip etmek için Tıklayın.
 YORUMLAR

  • 0 Yorum