Temel İhtiyaç Kredisi sonuçları! 6 ay ertelemeli, 0.49 faizli 5000, 7.500 10.000 TL Halkbank, Ziraat Bankası, Vakıfbank online başvuru ve kredi durumu sorgula

Temel ihtiyaç destek kredisi için başvuru yapanlara Kredi sonuçları 5000, 7.500 10.000 hesaplara yatmaya başladı! Vakıfbank temel ihtiyaç kredisi başvuru sonuçları ile, Ziraat bankası ve Halkbank ihtiyaç kredisi başvuru sonuç ekranları üzerinden kredi sonuçları anlık takip edilebiliyor.

Temel İhtiyaç Kredisi sonuçları! 6 ay ertelemeli, 0.49 faizli 5000, 7.500 10.000 TL Halkbank, Ziraat Bankası, Vakıfbank online başvuru ve kredi durumu sorgula
Editör: Hakan A.
18 Nisan 2020 - 11:48 - Güncelleme: 19 Nisan 2020 - 10:44
5 Milyon civarında başvuru alan %80 devlet destekli temel ihtiyaç destek kredisi başvuru süreci hızla devam ediyor. Başvuru yapmayan vatandaşlar Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat bankası aracılığı ile internet siteleri üzerinden verilen linklerle gerek yeni başvuru gerekse kredi sonuçlarını anlık online olarak yapabiliyor. Temel ihtiyaç destek kredisi kullanan vatandaşların sayısı her yeni gün artmaya devam ediyor. Peki kredi başvurusu nasıl yapılır, 5, 7 Bin 500 ve 10 Bin TL tutarında kullandırılan 6 ay ertelemeli temel ihtiyaç kredisi başvuru sonuçları nasıl öğrenilir? İşte Kamu bankaları internet sitelerinde yer alan güncel bilgiler...

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri - 18 Nisan 2020 - İstanbul


Milyonlar başvuru için akın ettiği temel ihtiyaç destek kredisi başvuruları online işlemler ile başvurular ve başvuru sonuçları merak edilerek takip ediliyor. Üç kamu bankası tarafından yüzde 80'i devlet destekli olarak sağlanan temel ihtiyaç destek kredisi için başvuru yapanlar kredilerine kavuşmaya başladı. Kredi başvurusu yapan vatandaşlara minimum 3 Bin TL tutarında kredi kullandırılıyor. Kredi başvurusu alan Vakıfbank, Ziraat bankası ile Halkbank son 10 yılın en yoğun günlerini bu karantina günlerinde yaşıyor! Kamu bankalarının müşteri temsilcilerine bağlanmak ise oldukça güç. Yaklaşık 10-30 dakika arasında bir zaman sonrasında ancak müşteri temsilcilerinden bilgi alınabiliyor. Kamu bankaları son haftada kredi taleplerine yetişmek için büyük özveri göstererek çalışıyor. Vatandaşlar ise sabırsızca kredi onayı beklemeye devam ediyor. Kredisi çıkanlar ise şu sıralar rahat...

Devlet desteği yüzde 80 olan, 36 ay vadeli, 0.49 faiz oranı ile ilk 6 ay ödemesiz olarak kullandırılan 5 Bin TL, 7 Bin 500 TL ve 10 Bin TL seçenekli temel ihtiyaç kredisi başvurularında aranan kriterler eski kredi kullandırma yöntemlerine göre oldukça esnek ve fazla detay istenmemekte. Başvurular hanehalkı gelirinin 5 Bin TL'den az olması şartı arıyor. Bu şart yeterli olmakla birlikte her aileden bir kişiye veriliyor. Ancak gelen haberler bir aileden 3-4 kişinin başvuruda bulunduğu ve 2-3 kişiye 6 ay ertelemeli kredi kullanıldırıldığı gelen bilgiler arasında.

10 Bin TL kullanan sayısı oldukça az! 

Vatandaş en üst rakam olan 10 Bin TL başvurusunda bulunarak en üst limiti talep ettiği bankalardan hayal kırıklığına uğradı. Çünkü üst limitten temel ihtiyaç destek kredisi başvuru yapanların yüzde 70'ten fazlasına 3 Bin TL gibi sembolik bir rakam kredi kullandırıldı. Kullandırılan kredilerde ise sicile bakılmaksızın, icralık, sorunlu tüm vatandaşlara bir limit tanındığı kredi kullanan vatandaşların yorumları ile gün yüzüne çıktı. Kredi kullanamayan vatandaşlarında olduğunu belirtmeliyiz.

Halkbank temel ihtiyaç kredisi başvuru ekranı ve kredi sonuç öğrenme ekranı!

Halkbank temel ihtiyaç kredisi başvuru ekranı ve kredi sonuç öğrenme ekranı!

6 ötelemeli kredi kullanmak için Halkbank'ı kullanmak isteyenler resmi internet sitesine girerek, Ana sayfasında yer alan Bireysel Temel İhtiyaç Kredisi Başvuru ekranından kredi detayları sayfası içerisinde yer alan line tıklayıp online olarak kredi başvurusunda bulunabiliyor. Kredi başvurusu yapan vatandaş bir kaç gün içerisinde aynı sayfada yer alan link sayesinde kredi başvuru sonucunun durumunu öğrenebiliyor.
Kısa yol olarak buradan kredi başvurusu yapabilir, buradan ise kredi başvuru durumunuzu öğrenebilirsiniz.

Vakıfbank temel ihtiyaç kredisi başvuru ekranı ve kredi sonuç öğrenme ekranı!

Vakıfbank temel ihtiyaç kredisi başvuru ekranı ve kredi sonuç öğrenme ekranı!

Vakıfbank aracılığı ile temel ihtiyaç kredisi bavurusu yapmak isteyenler ise bankanın web sitesi üzerinden ana sayfada yer alan Temel İhtiyaç Kredisi Başvuru detayları sayfası bannerına tıklayıp, kredi detayları içerisinden buradan başvuru yapabilir. Kredi başvuru durumunu öğrenmek için ise burada yer alan linki kullanabilir.

Ziraat bankası temel ihtiyaç kredisi başvuru ekranı ve kredi sonuç öğrenme ekranı!

Ziraat bankası temel ihtiyaç kredisi başvuru ekranı ve kredi sonuç öğrenme ekranı!

Kredi başvurusunu Ziraat Bankası üzerinden yapmak isteyenler ise aynı şekilde banka web sitesi züerinden ana sayfada yer alan Temel İhtiyaç Destek Kredisi için hazırlanan sayfa linkine tıklayıp bu sayfada yer alan başvuru linkine tıklayıp online başvurusunu yapabilir. Aynı şekilde buradan ise Ziraat Bankası temel ihtiyaç kredisi başvuru sorgulama linki üzerinden kredi durumunu öğrenebilirler.

Milyonların temel ihtiyaç kredisi başvuru sonuçlarını öğrenmek için önemli hafta bu hafta. Kredi başvurusu cevanbı gelmeyenlere bu hafta kredi cevapları tek tek gönderilecek.
 

Temel İhtiyaç Kredisi Bavuru sonuçları kredi yanıtları gelmeyenler, istediği krediyi alamayanlar, kredi, başvurusu yapması sonrasında başvuru yanıtı gelmeyenler dikkat!


Yorumlarınızı alt bölümden yapabilirsiniz.

Temel ihtiyaç Kredisi hakkında yorum yaparken dikkat! Hakaret içeren yorumlara yer verilmeyecektir. Yorumlarınızda bu soruları kullanabilirsiniz.
  • - Hangi bankadan kredi başvurusu yaptınız?
  • - Kredi başvurusunu ne zaman yaptınız?
  • - Siciliniz bozuk mu; kredi, kredi kartı borcu, icra vs... var mı?
  • - Ne kadar kredi için başvuru yaptınız?
  • - Hanehalkı gelirinizi doğru girdiniz mi?
  • - Ne kadar kredi çıktı?

Sosyal medya hesaplarımızı takip edin!

EmlakPencerem.com sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bildirim alabilir, emlak sektörüne ilişkin en son haberleri öğrenebilirsiniz.

Hatice Kolçak'ı takip etmek için Tıklayın.

Facebook hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YouTube kanalımızı takip etmek için tıklayın

Twitter hesabımızı takip etmek için tıklayın.

Linkedin sayfamızı takip etmek için Tıklayın.

Pinterest sayfamızı takip etmek için Tıklayın.

YORUMLAR

  • 0 Yorum