Reklamı Geç
TESK Başkanı müjdeyi verdi! Esnaf Kart yakında...

TESK Başkanı müjdeyi verdi! Esnaf Kart yakında...

Esnafa büyük kolaylık ve indirimlerin yapılacağı yeni uygulama hakkında konuşan TESK Başkanı Pakandöken, Esnaf Kart için müjdeli haberi verdi!

08 Mayıs 2017 - 08:42

Milyonlarca esnafa büyük kolaylıklar sunacak olan Esnaf Kart sayesinde, indirim fırsatlarından faydalanabileceği kart için geri sayıma başlandı. TESK Başkanı müjdeli haberi duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 8 Mayıs 2017 - İstanbul

Konuya ilişkin resmi açıklama ise TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken tarafından yapıldı. Açıklamada, yaptığı alışverişlerde esnaflara kolaylık ve indirim sağlayacak "Esnaf Kart"ın yakında kullanıma sunulacağı, yakın zamanda piyasaya sürülecek olan kartın, talep eden tüm esnaf ve sanatkarlara ücretsiz dağıtılacağı ifade edildi.

Palandöken açıklamasında, "Esnaf ve sanatkar bundan sonra TESK üyesi olmanın avantajını hayatının her alanında hissedecek ve kullanabilecek." dedi.

Proje kapsamında ilk etapta esnaf ve sanatkarlar indirimli elektrik kullanmaya başlayacağının altını çizen TESK Başkanı Palandöken, "82 liranın üzerinde elektrik faturası ödeyen her esnaf ve sanatkar ister işletmesinde, ister evinde, isterse anne babasının evinde dilediği elektrik firmasından alacağı indirimli elektrik kullanabilecek." diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..