The Ritz-Carlton İstanbul 10 milyon dolara yenileniyor

The Ritz-Carlton İstanbul 10 milyon dolara yenileniyor

Boğaza nazır İstanbul otelleri arasında yer alan The Ritz-Carlton, Istanbul 10 milyon dolar bedelle yenilenmeye başladı.

05 Ekim 2017 - 17:12

İstanbul’un en lüks otellerinden biri olan The Ritz-Carlton, İstanbul’un yeni oda ve suitlerinin yenilenmesi işlemi tamamlandı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 05 Ekim 2017 - İstanbul

 The Ritz-Carlton, İstanbul, 10 milyon dolarlık yatırımla yeniden yaratılırken, Boğaza nazır benzersiz konumuyla yeni dönemde müşterilerine en konforlu biçimde hizmet anlayışını sürdürmeyi hedefliyor.

Otelin yenilenmesine ilişkin önemli açıklamalarda bulunan The Ritz-Carlton, İstabul Satış ve Pazarlama Direktörü Özlem Öktem, "The Ritz-Carlton İstanbul'un tüm oda, suit ve balo salonları, İstanbul şehrinin ve tarihinin yansıtıldığı, değerli mimar ve sanatçıların dokunuşları ile yeniden tasarlandı. Bugüne kadar Bin 850 çalışanı istihdam eden Ritz- Carlton, Türkiye’nin turizm potansiyeline inanarak yatırımlarını artırmaya da devam ediyor" dedi.

The Ritz-Carlton, Istanbul’un tasarım hikayesi İstanbul’dan ilham aldı.

The Ritz-Carlton, İstanbul’un tasarımına Şehirle ve İstanbul’un tarihiyle örtüşen, farklı renk katmanlarından feyz alınmış altın, bakır materyaller, güneşin doğuşu ve batışı sırasındaki renkler can verdi. Oda Yatak başları tasarlanırken ise kobalt mavisi çini ve Osmanlı İmparatorluğu’nun görkemli kumaşları kadife ve ipekler kullanıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..