THY'den son dakika kısıtlama ve bilet açıklaması

Türkiye genelinde 1 Aralık itibarıyla başlayan sokak kısıtlamaları nedeniyle Türk Hava Yolları son dakika açıklamada bulundu.

THY'den son dakika kısıtlama ve bilet açıklaması
Editör: Hakan A.
01 Aralık 2020 - 11:44
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Bilim Kurulu tarafından alınan tavsiye kararları kapsamında, koronavirüs önlemleri çerçevesinde 1 Aralık bugün itibarıyla başlatılan sokak kısıtlamaları sonrasında THY tarafından flaş bir açıklama yapıldı. THY'den bilet alanlar, hafta sonu uçuş planı olanlar içi,n son dakika gelişmesi...

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri  - 1 Aralık 2020 - İstanbul


Pandemi sürecinde en fazla havada kalan Dünya'nın en büyük hava yolu şirketlerinden biri olan Türk Hava Yolları (THY) koronavirüs önlemleri kapsamında kısıtlamalar için tüm önlemlerini aldı. Yolcular için bugün önemli bir açıklama yapan THY; bilet alan ve kısıtlama gününe denk gelen yolcuların seferlerine ilişkin açıklamada bulundu.

THY'den bilet alan, kısıtlama olan günlerde uçuşu bulunanları yakından ilgilendiren haber THY'den geldi. Milyonları ilgilendiren habere göre, THY, kısıtlama süreçlerinde bileti bulunan ve seferleri olan yolcuların kısıtlama kapsamı dışında olduğunu duyurdu.


THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, 'Saygıdeğer Yolcularımız. Hafta sonu havayolu seyahatleri ile ilgili detay bilgi İçişleri Bakanlığının yayımlanacak genelgesinde yer alacaktır. Hafta sonuna süre olması ve yoğunluk oluşmaması için lütfen resmi sosyal medya hesaplarımızı takip ediniz.' dedi.

THY BASIN MÜŞAVİRLİĞİ RESMİ AÇIKLAMA YAPTI

İlk resmi açıklama  Türk Hava Yolları Basın Müşaviri Yahya Üstün'den gelirken, "Hafta sonları, sokağa çıkmanın kısıtlandığı saatlerde uçuşu olan misafirlerimiz uçuş belgeleri ile havalimanı ulaşımlarını gerçekleştirebilirler." açıklamasında bulundu.

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan THY yönetimi, uçuşların normal zamanında yapılacağını duyurdu.

thy son dakika kısıtlama açıklaması

YORUMLAR

  • 0 Yorum