THY, İsrail arası uçak seferleri durduruldu!

Türk Hava Yolları, Covid-19 nedeniyle İsrail arasında yapılan uçak seferlerinin tamamını geçici olarak durdurdu.

THY, İsrail arası uçak seferleri durduruldu!
Editör: Hakan A.
26 Ocak 2021 - 09:03
Türkiye'den İsrail'e gidecekleri yakından ilgilendiren gelişme. THY, İsrail'e olan tüm uçak seferlerini durdurduğunu açıkladı.

Emlak Pencerem - Ekonomi Haberleri  - 26 Ocak 2021 - İstanbul


Türkiye'nin dev bayrak taşıyıcısı Hava Yolu şirketi Türk Hava Yolları o ülkeye tüm seferleri geçici olarak durdurduğunu açıkladı. Türkiye'den İsrail'e tüm uçak seferleri geçici olarak durdurulduğu gelen son dakika haberleri arasında.

Konuyla alakalı yapılan yazılı açıklamada, "Türk Hava Yolları (THY), İsrail çıkışlı ve varışlı tüm uluslararası uçuşların 26 Ocak’tan 31 Ocak’a kadar geçici olarak durdurulduğunu açıkladı." ifadelerine yer verildi.

İsrail, koronavirüs ile mücadele kapsamında ülke kendini Dünya'dan izole ederek virüsün dışarıdan gelmesini engellemek adına çalışmalar yürütüyor. Bu çerçevede THY, bölgeye uçuşlarını geçici olarak durdurarak bir ülkeye daha uçak seferlerini durdurmuş oldu.

thy israil uçuş yasağı açıklaması,

AŞILAR TAŞINMAYA DEVAM EDİYOR

Çin'den alınan aşıların taşınmasında önemli rol üstlenen THY, aşı taşımasını aralıksız sürdürüyor. "Ülkemize umut aşılamaya devam ediyoruz!" şeklinde yapılan duyuru ile Turkish Cargo ile Kovid-19 aşılarının ikinci sevkiyatını tamamlandığı duyuruldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum