TOGG C-SUV doğuştan elektrikli otomobil fiyatı ne kadar olacak?

TOGG Yerli Otomobil için Türkiye piyasası C-SUV segmenti ile rekabet edebilecek, pek çok vatandaşın ulaşabileceği bir rakam olacağı kaydedildi.

TOGG C-SUV doğuştan elektrikli otomobil fiyatı ne kadar olacak?
Editör: Hakan A.
28 Aralık 2020 - 08:47 - Güncelleme: 28 Aralık 2020 - 11:18
TOGG Yerli otomobil büyük bir merakla milyonlarca beklenirken, araçların tanıtımı üzerinden geçen son bir senede alınan yol özel bir video ile anlatıldı. Paylaşım büyük beğeni toplarken, TOGG fiyatları hakkında önemli bir ipucu geldi. Peki TOGG otomobil fiyatı ne kadar olacak?

Emlak Pencerem - Ekonomi Haberleri  - 28 Aralık 2020 - İstanbul


Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) yerli ve milli olarak Dünya'ya bundan tam bir yıl önce lanse edilen otomobil markası bugün batarya üretimi, fabrikası, fiyatı ve diğer önemli pek çok detayı ile marka değerini arttırmaya devam ediyor. Henüz üretim aşamasına geçilmeyen, banda çıkmasına ise oldukça kısa bir süre kalan TOGG Yerli Otomobil'in bir yıllık kat ettiği mesafe Türkiye'nin gündeminde. Büyük bir hızla ilerleyen TOGG, 2022'de üretim bantlarından inerek yollarda olacak. En fazla merak edilen konu ise TOGG otomobil fiyatları için ilk önemli ipucu verildi.

TOGG twitter resmi hesabı üzerinden yapılan son paylaşım gururlandırırken, milyonların beğenisini topladı. Doğuştan elektrikli TOGG SUV modelleri Avrupa ülkelerinin de yakın takibinde. Dünya genelinde büyük yankı uyandıran, tasarımı, modelleri, doğuştan elektrikli olması, Dünya genelinde tasarımların patentlenmesi ile üretime geçiş öncesi tüm işlerde büyük bir hız söz konusu. 


 

TOGG GEMLİK FABRİKA İNŞAATINI KİMİN YAPACAĞI AÇIKLANDI

 


C-SUV SEGMENTİ İLE REKABET EDECEK

TOGG tanıtım toplantısının yıldönümü vesilesiyle önemli paylaşımda bulunan CEO Gürcan Karakaş, 2022 üretimine başlanacak elektrikli SUV aracın fiyatı konusunda şunları söyledi: "Pazara çıktığımızda karşımızda elektrikli araçtan çok C segmentindeki içten yanmalı SUV araçlar olacak. Dolayısıyla bizim fiyat açısından da onlarla rekabet edebiliyor olmamız lazım." ifadelerini kullandı.


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum