TOGG Yerli Otomobil'den 27 Aralık için heyecanlandıran paylaşım

Yerli otomobil TOGG için geri sayım sürerken, heyecanlandıran yeni paylaşımlar geliyor. 27 Aralık tarihinde önemli bir paylaşım yapan TOGG fabrika inşaatı ne durumda?

TOGG Yerli Otomobil'den 27 Aralık için heyecanlandıran paylaşım
Editör: Hakan A.
26 Aralık 2020 - 18:12 - Güncelleme: 28 Aralık 2020 - 11:18
Dünya genelinde milyonlarca Türk vatandaşı tarafından merakla beklenen yerli ve milli imkanlarla üretilecek yerli otomobil TOGG için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Profesyonel ekipler tarafından her aşaması büyük bir titizlikle devam eden süreç ve yeni otomobil için heyecanlandıran paylaşımlar sosyal medya üzerinden yapılıyor. Son paylaşımlarda TOGG Yerli Otomobil'in hangi aşamada olduğunu gözler önüne serdi. Çok merak edilen TOGG fabrikası ise yapım süreci bir kez daha gözler önüne geldi. 27 Aralık tarihine vurgu yapılan son paylaşım büyük merak uyandırdı.

Emlak Pencerem - Ekonomi Haberleri  - 26 Aralık 2020 - İstanbul


Türkiye'nin gurur projeleri arasında yer alan, 5 Babyiğit teknoloji firması tarafından büyük bir hassasiyetle yürütülen TOGG yerli otomobili bant süreci için hummalı süreç işleniyor. Geri syaımın devam ettiği fabrika inşaatı ve gelinen son durum bir kez daha paylaşıldı. Her paylaşımı büyük beğeni toplayan TOGG otomobili şimdiden sabırsızlıkla bekleniyor. Avrupa'nın ilk doğuştan elektrikli SUV modelleri TOGG yerli otomobil ile Dünya gündeminde geniş yankı buluyor. Dünya otomotiv sektörü gelişmeleri yakından izliyor.

TOGG GEMLİK FABRİKA İNŞAATINI KİMİN YAPACAĞI AÇIKLANDI

 


SON 1 YILIK TOGG SERÜVENİ

TOGG Yerli otomobili tanıtımının üzerinden geçen bir yıllık süreç içerisinde yapılan ve yaşanan gelişmelerin paylaşıldığı son video büyük beğeni topladı. Video'da #DoğuştanElektrikli #TOGG ile geçtiğimiz yıl düzenlediğimiz #YeniLigeYolculukBuluşması'nda sizi tanıştırmıştık. #YeniLigde1Yıl neler mi yaptık? 27 Aralık saat 11:00’i bekleyin. paylaşımı yapıldı.
 
İNŞAAT ÇALIŞMALARI TAM HIZ SÜRÜYOR

Temelinin atılmasından sonra hızla inşaat yapımının başladığı TOGG Yerli Otomobil fabrikası yükselmeye başlıyor. Gemlik’te çalışmalarımız hız kesmeden devam edilirken, Boya, enerji ve gövde binalarımızın zemin güçlendirme çalışmalarını tamamlandı.

YERLİ OTOMOBİLİN BATARYALARIDA YERLİ

Bugün açılışı gerçekleştirilen Eti Maden Eskişehir Seyitgazi Lityum Karbon üretim fabrikası sayesinde TOGG Yerli Otomobilin bataryaları üretilecek. Tamamı yerli ve milli imkanlarla geliştirilen Eti Maden Lityum Karbon üretimi sayesinde iç ve dış piyasada fark yaratacak önemli bir gelişme olarak Türkiye ekonomisine önemli kazanımlar sağlaması bekleniyor. Yerli Otomobil TOGG ve benzerleri için kritik seviyede öneme sahip olan bataryalar yine Türkiye içerisinde yerli imkanlarla üretilmiş olacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum