Reklamı Geç
TOKİ 12 ilde 54 arsayı müzayede yöntemiyle satışa çıkardı

TOKİ 12 ilde 54 arsayı müzayede yöntemiyle satışa çıkardı

Türkiye genelinde TOKİ bünyesinde bulunan taşınmazlar için yapılan müzayedeli satışlara bir yenisi daha ekleniyor. TOKİ, 12 ili kapsayan 54 arsa için açık artırma yöntemiyle satışa çıkıyor. TOKİ Müzayede detayları ve arsa bilgileri emlakpencerem.com da.

08 Mart 2017 - 17:02

Ülke genelinde elinde çok sayıda gayrimenkul ve taşınmaz portföyüne sahip TOKİ, yeni bir müzayede için kolları sıvadı. İdare 54 arsadan oluşan portföyünü açık satış yöntemiyle satışa sunacak. Müzayede tarihi ve satışa çıkartılacak arsalara ilişkin ayrıntılar haberimizde.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 8 Mart 2017 - İstanbul

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Adana, Afyonkarahisar, Ankara, Antalya, Diyarbakır, Iğdır, İstanbul, İzmir, Ordu, Sivas, Trabzon ve Van’da toplam 527.206,76 m2 büyüklüğünde 54 adet arsayı (konut, ticaret, özel sağlık, özel kreş, özel eğitim, özel ortaöğretim,  küçük sanayi, bakım ve akaryakıt istasyonu, turizm, depolama,  spor ve otel alanı niteliğinde) yaklaşık 663 milyon TL muhammen bedelle “Açık Artırma” yöntemi ile satışa sundu.

Müzayede 23 Mart 2017 tarihinde (Perşembe günü), saat 13:30’da TOKİ’nin Ankara Bilkent’teki merkezinde yapılacak.

Antalya’da ticaret ve turizm alanı 

Antalya-Muratpaşa’da 40.000 m2 büyüklüğünde ticaret ve turizm alanı niteliğindeki taşınmaz %25 peşin 36 ay vade ile satışa sunuldu.

Ankara’da konut, ticaret, küçük sanayi, sanayi ve depolama, özel sağlık, özel kreş, özel eğitim, özel ortaöğretim alanları

Ankara Yenimahalle ve Gölbaşı’nda konut, Çankaya Alacaatlı’da özel sağlık, kreş, eğitim, ticaret alanları, Yenimahalle Yuva’da, konut, ticaret ve küçük sanayi alanları ile Etimesgut Aşağıyurtçu’da özel ortaöğretim alanı peşin olarak satışa sunuldu. Akyurt’ta sanayi ve depolama alanı ise %25 peşin 60 ay vade şartlarıyla satışa sunuldu.

İstanbul’da bakım ve akaryakıt istasyon alanı

İstanbul Kâğıthane’de 4.756,34 m2 büyüklüğünde bakım ve akaryakıt tesis alanı niteliğindeki taşınmaz %25 peşin 6 ay vade ile satışa sunuldu.

İzmir’de toplu işyeri, ticaret, turizm, konut, park, akaryakıt+LPG ve servis istasyonu ile otopark alanları 

İzmir Konak’da 12.826 m2 büyüklüğünde ticaret, turizm, konut, park nitelikli taşınmaz %25 peşin 12 ay vade ile Bornova’da 135.750 m2 büyüklüğünde toplu işyeri, ticaret, akaryakıt+LPG ve servis istasyonu ile otopark alanı niteliğindeki taşınmaz ise %25 peşin 24 ay vade seçeneğiyle satışa sunulan gayrimenkuller arasında.

TOKİ Arsa Satış Şartnamesi 

TOKİ Arsa Satış Listesi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..