TOKİ 2018’in ikinci indirim kampanyasına...
Reklam

TOKİ 2018'in ikinci indirim kampanyasına başladı! Yüzde 24 indirim var...

Toplu Konut İdaresi'nden (TOKİ) ev sahibi olan 200 bine yakın vatandaş için indirim fırsatı başladı! TOKİ borcunu erken ödeyene yüzde 24'e varan indirim imkanı... TOKİ'den satın alınan konutta büyük kar ettirecek indirim kampanyası başlatıldı.

TOKİ 2018'in ikinci indirim kampanyasına başladı! Yüzde 24 indirim var...
Editor: Hakan A.
22 Eylül 2018 - 07:10
Reklam

Türkiye'nin tamamında konut üretimi yapan Toplu Konut İdaresi ev sahibi yaptığı vatandaşlara yüksek kar elde ettiriyor. Her yıl gerçekleştirilen TOKİ i,ndirim kampanyası, 2018'de ikinci kez yapılıyor. Yeni indirim kampanyasının startı dün sabah 21 Eylül 2018'de verildi. Kampanyadan faydalanmak isteyenler bu habere dikkat! TOKİ'den alınan evlerden karlı çıkmanın yolu, borcunu erken öde yüzde 24 indirimi kap!

Emekliler başta olmak üzere, sosyal konut alanında alt ve orta gelir grubu, şehit ve gazi ailelerine yönelik her sene 70 bin'e yakın konut inşaa eden, 

TOKİ’nin 2018'de düzenlediği ikinci indirim kampanyası başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ev sahibi olmuş 200 bine yakın vatandaşın indirim kampanyasından faydalanmasını bekliyor. Dev indirim kampanyasının başlamasıyla TOKİ'den ev sahibi omuş vatandaş ayrıntıları merak ediyor. 21 Eylül – 19 Ekim 2018 arasında TOKİ'den ev sahibi olan vatandaşlar ndirimden yararlanabilecekler.

İşte şartlar ve ayrıntılar...

Yüzde 24 indirim kampanyamızdan bütün borç bakiyesini kapatamayacak vatandaşlarımız da yararlanabilecek. Borcun tamamını kapatamayacak vatandaşlarımız borç bakiyesinin %25’inden az olmamak şartıyla yaptıkları peşin ödemelerde %24 indirim kampanyasından faydalanabilecek.

 2017 Haziran ayı sonuna kadar yapılmış TOKİ konut satışlarından ev sahibi olmuş ve geri ödeme taksiti 2017 yılı Haziran ayı sonuna kadar başlamış olan konut ve iş yerleri sahipleri  için geçerli olacak. Vadesi 12 ay ve daha az kalan projelerimiz indirim kampanyasına dâhil edilmemiştir. 19 Ekim'den sonra yapılacak borç kapatmalarında söz konusu indirim oranından yararlanılması mümkün olmayacak.

Hesap bilgileri ve diğer ayrıntılar www.toki.gov.tr adresinden öğrenilebilir.

toki indirim kampanyası 2018

YORUMLAR

  • 0 Yorum