TOKİ 2020 indirim kampanyası ne zaman başlıyor?

Bakan Kurum, TOKİ %20 indirim kampanyasını duyurdu! TOKİ'den ev alanları yakından ilgilendiren indirim haberi geldi.

TOKİ 2020 indirim kampanyası ne zaman başlıyor?
Editör: Hakan A.
06 Ekim 2020 - 08:50 - Güncelleme: 06 Ekim 2020 - 14:42
TOKİ'nin her yıl gerçekleştirdiği indirim kampanyası başlıyor. TOKİ projelerinden ev ve iş yeri satın alan mülk sahipleri için, yüzde 20 olarak açıklanan indirim kampanyası için geri sayım başladı. Uzun vadelerle, uygun şart ve koşullarda ev sahibi yapan idare, hemen her yıl düzenlediği %20 indirim kampanyası için geri sayıma başladı.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 6 Ekim 2020 - İstanbul


2020 TOKİ indirim kampanyası başladı mı, ne zaman başlayacak? TOKİ'den ev alanların uzun vadelerini peşin ödemeyle %20 indirim uyguladığı kampanyası başlıyor. Her yıl 100 bin üzeri konut satan TOKİ, 2020 yılı indirim kampanyasında süre başlıyor. İşte TOKİ indirim kampanyasına ilişkin son dakika bilgileri.

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından satılan uzun vade koşullarda ev sahibi veya iş yeri sahibi olan mülk sahipleri için indirim fırsatı başlıyor. TOKİ Yüzde 20 indirim yaptığı kampanyasına Ekim ayı sonuna doğru başlıyor. 30 gün sürecek indirim kampanyasından faydalanmak isteyenler, için taksitlerinin kalanını peşin olarak ödeyeceklere yüzde 20 indirim imkanı tanınıyor.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, yüzde 20 indirim TOKİ kampanyasının 21 Ekim-19 Kasım arasında yapılacağını açıkladı.

Konuyla alakalı açıklama Bakan Kurum'dan geldi. Kurum, sosyal medya hesanı üzerinden, 'TOKİ'den ev sahibi olan ve ödemeleri devam eden vatandaşlarımıza borçlarını kapatmaları halinde yüzde 20 indirim yapıyoruz. 21 Ekim'de başlayacak kampanyamız 19 Kasım'a kadar devam edecek. İndirim kampanyasının ayrıntıları yarın TOKİ Başkanlığımızca açıklanacak. Hayırlı olsun.' paylaşımıyla müjdeli haberi duyurdu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum