TOKİ 23 ilde konut, 23 ilde düşük peşinat, 120 ay vadeyle hemen teslim dükkan satacak!

TOKİ ihale ile hemen teslim konut ve dükkan satışı yapacak. Açık arttırma yöntemiyle yüzde 10, 25 peşinatlarla 120 aya kadar vade seçenekleriyle İstanbul başta olmak üzere, Ankara, Konya, Trabzon gibi illerde konut ve iş yerleri satacak. İşte Emlak Yönetim ve TOKİ tarafından gerçekleştirilecek ihaleye dair ayrıntılar.

TOKİ 23 ilde konut, 23 ilde düşük peşinat, 120 ay vadeyle hemen teslim dükkan satacak!
Editör: Hakan A.
29 Eylül 2020 - 09:00 - Güncelleme: 29 Eylül 2020 - 09:06
TOKİ 23 ilde hemen teslim konutları ve iş yerleri yatırımcılara ve ev sahibi olmak isteyenlere açık arttırma yöntemiyle satacak. TOKİ açık arttırma şartları belli olurken, uygun şart ve koşullarda konut ve iş yeri satışı detayları açıklandı.

Türkiye'nin ucuz konut üreticisi TOKİ, 23 ili kapsayan konut ve ticari dükkan satışı için geri sayıma başladı. Yatırımcılar için cazip fırsatlar sunan idare 13-14 ekim tarihlerinde açık satış yöntemiyle konut ve iş yeri satacak. Uygun şart ve koşullarda satılacak dükkan ve konutlar için ayrıntılar ve şartlar belli oldu.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) yurt genelinde sürdürdüğü sosyal konut inşaatlarına hızla devame derken, diğer taraftan mevcut stok konut ve dükkan satışlarına devame diyor. TOKİ bu kapsamda 23 ilde konut, 23 ilde ticari dükkan satışı gerçekleştirecek. Açık satış yöntemiyle uygun şart ve koşullarla satılacak konut ve iş yerleri 13-14 Ekim 2020 tarihlerinde düzenlenecek ihalelerde vattandaşa ve yatırımcıya satılacak.

23 ilde konut


Alıcılar Adana, Ankara, Batman, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çorum, Denizli, Düzce, Gaziantep, İstanbul, Kayseri, Kırıkkale, Kocaeli, Konya, Kütahya, Manisa, Muğla, Niğde, Ordu, Samsun, Sinop ve Sivas şehirlerinde satışa sunulan konutlar %25, peşin 120 ay vade ile sahip olabilecekler.

23 ilde ticari iş yerleri

Ayrıca, Adana, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Bitlis, Burdur, Bursa, Çorum, Denizli, Gaziantep, Isparta, Karabük, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırşehir, Konya, Niğde, Rize, Siirt, Şanlıurfa, Trabzon ve Uşak şehirlerinde satışa sunulan iş yerleri %10, %25 peşin 120 ay vade ile alınabilecek.

13 ve 14 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek TOKİ ucuz konut ve dükkan satışlarına ilişkin daha fazla bilgi edinmek isteyenler için altta verilen bilgiler dışında TOKİ resmi web sitesi ile Emlak Yönetim resmi veb sitesinden daha fazla bilgi edinilebilecek.

13-14 Ekim tarihlerinde yapılacak olan TOKİ Açık artırmaları, Başkentte, Ankara Bilkent Otel ve Konferans Merkezi ile TOKİ İstanbul Hizmet Binası’nda gerçekleştirilecek. Ayrıca internetten www.emlakyonetim.com.tr teklifler yapılabilecek.

TOKİ İletişim Bilgilerini buradan öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum