Reklamı Geç
TOKİ Adana Yüreğir konut projesi kura sonuçları tam liste

TOKİ Adana Yüreğir konut projesi kura sonuçları tam liste

TOKİ Adana Yüreğir konutları için kura çekilişi yapıldı. 412 dairelik Adana Yüreğir TOKİ konutları kura çekiliş sonuçları listesi için tıklayın.

16 Şubat 2017 - 09:51

TOKİ Adana Yüreğir’de 412 konut kura çekilişi ile yeni hak sahipleri belirlendi. TOKİ Adana Yüreğir konut projesi kura sonuçları tam listesi emlakpecnerem.com da

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 16 Şubat 2017 - İstanbul

TOKİ 2017'de ev sahi yapmaya devam ederken, yeni projelerinde kura çekilişlerini yapmaya devam ediyor.BU kapsamda 421 konuttan oluşan Adana Yüreğir TOKİ konutları için kura çekilişi gerçekleştirildi. Yoğun talep dönemi sonrasında ev sahibi olmaya hak kazanan kişiler kurayla belirlenmiş oldu.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın (TOKİ) Adana iline bağlı Yüreğir İlçesi Kışla Mahallesi üzerinde yapımı tamamlanan 412 adet konutun hak sahipleri dün gerçekleştirilen kura çekilişi ille belirlendi. Kura töreni 15 Şubat 2017, Çarşamba günü Yüreğir Serinevler Spor Salonu’nda, TOKİ yetkililerinin ve ev sahibi olmak için başvurularda bulunanların katılımıyla noter huzurunda yapıldı.

TOKİ'den ev sahibi olmak isteyen vatandaşların yoğun ilgisini gören Adana Yüreğir konut  projesinde 412 konuta, 7.666 başvuru yapıldı. Konutların 78’i 2+1, 334’ü ise 3+1 planında inşa edildi. Bu projede şehit ailelerine kurasız konut alma hakkı tanındı. Engelli vatandaşlarımıza ise %5 kontenjan ayrılarak yapılan kura çekilişi ile evlerin yeni hak sahipleri belirlenmiş oldu.

İşte kura sonuçları tam listesi

TOKİ Adana Yüreğir konutları kura sonuçları için buraya tıklayın

Kura Sonuçları

3+1 YA Tipi
 
3+1 YB Tipi
 
3+1 YC Tipi
 
2+1 YF Tipi

Not: TOKİ tarafından yayımlanan kura çekiliş sonuçları sitemize yüklenmiştir. üstte verilen bağlantıya tıklayıp ev shaibi olmaya hak kazanan vatandaşlar isimlerini .PDF dosyası içerisinden aratabilir.

YORUMLAR

  • 1 Yorum